Anne Hathaway’in Kedi Kadın’ının 1 Bin Dolarlık Heykeli DC Hayranlarının Salyalarını Akıttı

DC hayranlarının bin dolarlık bir … ‘müstehcen’ heykelinden başka neye bayılmasını bekleyebiliriz? anne Hathaway? Ne zaman Kara Şövalye Yükseliyor vizyona girdikten sonra seyirciler, Christopher Nolan’ın sonradan Batman’e dönüşen milyarderi, Tom Hardy’nin Bane ve Hathaway’in Selina Kyle’ını üstlenişini görmek için sinemalara akın etti… O zamana kadar, Hathaway bir Hollywood A-lister’ı olmuştu, bu yüzden kalabalığı çeken inanılmaz […]

Anne Hathaway’in Kedi Kadın’ının 1 Bin Dolarlık Heykeli DC Hayranlarının Salyalarını Akıttı

DC hayranlarının bin dolarlık bir … ‘müstehcen’ heykelinden başka neye bayılmasını bekleyebiliriz? anne Hathaway? Ne zaman Kara Şövalye Yükseliyor vizyona girdikten sonra seyirciler, Christopher Nolan’ın sonradan Batman’e dönüşen milyarderi, Tom Hardy’nin Bane ve Hathaway’in Selina Kyle’ını üstlenişini görmek için sinemalara akın etti…

O zamana kadar, Hathaway bir Hollywood A-lister’ı olmuştu, bu yüzden kalabalığı çeken inanılmaz yakışıklılığı değilse, inkar edilemez yeteneğiydi. Beklenildiği gibi, Kara Şövalye Yükseliyor – Heath Ledger’in Joker’indeki selefi gibi – kısmen Hathaway sayesinde büyük bir başarıydı. Burada oturup filmin seksi çekiciliği Hathaway değilmiş gibi davranabiliriz ama yalan söylemiş oluruz. Ve bu sadece kadınları nesneleştirmek değil (ki bu tamamen yanlış), gerçek bu.

Eğer onlardan bir şey öğrendiysek kedi Kadın, DC’nin birçok kadını gibi, erkeklerin bakışlarını yatıştırmak için yaratıldılar. Harley Quinn, Poison Ivy ve Wonder Woman’a bakın; yarı giyinik, baştan çıkarıcı ve gözle görülür şekilde çekici. Bu niteliklerin bir heykele dönüşeceğini hiç düşünmemiştik ama işte buradayız.

Hathaway’in Kedi Kadın’ının (aynı zamanda çekim başladığında karaktere ilk bakışımız da oldu) kamera arkası çekiminden alınan heykel, Kedi Kadın’ın Batman’in “ödünç aldığı” motosikletine (BatPod) yaslanmış halinin enstantanesi. boyunca Kara Şövalye Yükseliyor. Hathaway’in karakteri sırtını kamburlaştırırken, bir kadın olarak “doğal avantajlarına” dikkat çekiyor.

Bu Catwoman hatırası size 1.000 $ kazandıracak, bu yüzden kendinizi zapt edemezseniz, o cüzdanı cebinizde tutmaya değer olabilir. Reçine heykeller yaratmasıyla tanınan bir şirket olan Queen Studios tarafından yapıldı ve belli ki doğru izleyiciyi hedefliyorlar.

Öte yandan Reddit kullanıcıları, yalnızca heykelin kendisine odaklanmak yerine OP’nin kelime seçimiyle dalga geçmeyi seçti. Anla? “Christopher Nolan’ın Kedi Kadını mı?”

Başka bir yorumcu, kamu hizmetinin bir parçası olarak, Hathaway’in bir görüşmeciyi “saldırgan” (şaka olarak) olduğu için azarladığı bir klip için internette araştırma yaptı ve birçok izleyici bunu… tahrik edici buldu.

Anne Hathaway’in karakterini dünyaya tanıtmaya cüret etmeyelim. Okyanusun Sekizlisi.

Teknory