Twitter Genel Merkezi, büyük bir açık artırmada sandalyeleri, ev aletlerini ve diğer ofis malzemelerini tasfiye ediyor

Her şey gitmeli! Buna sandalyeler, masalar ve bir dakika… kahve makinesi bile dahil mi? Görünüşe göre Twitter’ın San Francisco Genel Merkezi tasfiye satışı yapıyor ve her şeyi açık artırmaya çıkarıyor. Heritage Global Partners web sitesindeki bir ilana göre, sosyal medya devi “fazla kurumsal ofis varlıkları” için çevrimiçi bir açık artırma düzenliyor. İhale 17 Ocak 2023’te […]

Twitter Genel Merkezi, büyük bir açık artırmada sandalyeleri, ev aletlerini ve diğer ofis malzemelerini tasfiye ediyor

Her şey gitmeli! Buna sandalyeler, masalar ve bir dakika… kahve makinesi bile dahil mi?

Görünüşe göre Twitter’ın San Francisco Genel Merkezi tasfiye satışı yapıyor ve her şeyi açık artırmaya çıkarıyor. Heritage Global Partners web sitesindeki bir ilana göre, sosyal medya devi “fazla kurumsal ofis varlıkları” için çevrimiçi bir açık artırma düzenliyor. İhale 17 Ocak 2023’te açılıyor ve açılış teklifleri 25$ ve 50$’dan başlıyor. Müzayede bloğundaki öğeler arasında ofis koltukları, endüstri sınıfı espresso makineleri ve çok sayıda mutfak eşyası bulunur.

Satışta alıcıların dikkatini çekebilecek diğer ürünler arasında 25 dolardan başlayan fiyatlarla “manuel volan dilimleyici” yer alıyor. Veya yine 25 dolardan başlayan çok sayıda restoran sınıfı tam boyutlu fırın. Paranıza değmez mi? Pekala, “Electrolux Yeşillik Makinesi 20Gal Sebze Kurutma Makinesi” ne dersiniz?

Twitter kullanıcılarının sahip olduğu şaka yollu spekülasyonbunun ışıkları açık tutmak için mücadele eden bir şirket tarafından umutsuz bir hareket olduğunu, ancak Heritage temsilcisi söylenmiş Talih müzayedenin “mali durumlarıyla hiçbir ilgisi olmadığını” söyledi. Ayrıca temsilci, Twitter’ın Birleşik Krallık ofislerinin Ocak ayında düzenlediği bir açık artırmaya, bunun şirket için olağan bir iş olduğunun kanıtı olarak işaret etti.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter’ın bu yıl kötü olduğunu mu düşündün? Sadece 2023’ü bekleyin.

Heritage temsilcisi, “44 milyara sattılar ve biz birkaç sandalye, masa ve bilgisayar satıyoruz” dedi. Talih. “Yani, birkaç bilgisayar ve sandalye satmanın gelirinin oradaki dağın bedelini ödeyeceğini gerçekten düşünen biri varsa, o zaman onlar bir gerizekalı.”

Twitter, CEO Elon Musk görevi devraldığı için şimdi ciddi bir sıkıntı içinde. Muhtemelen şimdiye kadar neler olduğunu duymuşsunuzdur: Büyük çaplı işten çıkarmalar, dağınık bir doğrulama yenilemesi, potansiyel FTC davalarıve büyük reklamverenler çekiliyor. Ve Musk’ın fazla ofis varlıklarını sattığı haberi alarm zillerini çalmasa da, Silikon Vadisi’ndeki büyük teknoloji şirketleri arasında kemer sıkmaya yönelik daha büyük bir eğilim.

Teknory