Amazon’da %28’e varan indirimle üstün kulak tomurcukları satışı

3 Nisan Pazartesi gününden itibaren birkaç Beats kulak tıkacı Amazon’da %28’e varan indirimle satışta(Yeni bir sekmede açılır). İşte en iyi fırsatlar. En iyi tam oturan kulaklıklar neden beğendik Sağlam bir Airpods Pro alternatifi olan Beats Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklık(Yeni bir sekmede açılır) silikon uç kulağınıza sıkıca otururken kulaklarınızı yerinde tutmak için kulaklarınızın üzerinden geçen kancalara […]

Amazon’da %28’e varan indirimle üstün kulak tomurcukları satışı

3 Nisan Pazartesi gününden itibaren birkaç Beats kulak tıkacı Amazon’da %28’e varan indirimle satışta(Yeni bir sekmede açılır). İşte en iyi fırsatlar.


En iyi tam oturan kulaklıklar

neden beğendik

Sağlam bir Airpods Pro alternatifi olan Beats Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklık(Yeni bir sekmede açılır) silikon uç kulağınıza sıkıca otururken kulaklarınızı yerinde tutmak için kulaklarınızın üzerinden geçen kancalara sahip olun. Tasarım, sürekli kulaklarınızdan kayıp gitmeyeceği için özellikle antrenmanları ve işe gidip gelmeleri daha keyifli hale getirir.

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

neden beğendik

Onlar bir klasik ve Beats Studio Buds(Yeni bir sekmede açılır) bir çift kulaklıkta ihtiyacınız olan her şey. Tek bir şarjla sekiz saat dinleme süresi sunmanın yanı sıra, AirPods Pro’nun sahip olduğu aynı H1 çipiyle birlikte gelirler. Bu, Apple cihazlarınıza bağlanmalarını son derece basit hale getirir, ancak aynı zamanda Android telefonlarla da harika çalışır. Beats’in tescilli gürültü önleme özelliklerini ekleyin ve yanlış gidemezsiniz.

En iyi ter geçirmez kulaklıklar

neden beğendik

Bu süper eğlenceli, sportif kulaklık başlıkları(Yeni bir sekmede açılır) IPX4 dereceleri sayesinde tere dayanıklı oldukları için egzersiz yapmayı sevenler için sağlam bir seçenektir. Kolay eşleştirme için hem Apple hem de Android ile uyumludurlar ve size tam altı saat dinleme süresi verirler. Egzersiz yaparken kulaklarınızda kalmalarına yardımcı olmak için esnek kanat uçlarıyla donatılmışlardır, üstelik güvenlidirler.

Teknory