Üç Samsung Galaxy S23 telefonu da FCC’ye girerek bazı ayrıntıları ortaya çıkardı

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S23 telefonları FCC’nin web sitesinde göründü. Listeler, işlemcilerin Qualcomm tarafından yapıldığını onaylıyor gibi görünüyor. Listeler ayrıca pilin boyutunu da ortaya koyuyor. Galaxy S23 serisinin lansmanı her geçen gün daha da yaklaşıyor. Ve bu lansmana hazırlanırken Samsung, telefonlarından birini, ikisini değil, üçünü de sertifika için FCC’ye […]

Üç Samsung Galaxy S23 telefonu da FCC’ye girerek bazı ayrıntıları ortaya çıkardı

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S23 telefonları FCC’nin web sitesinde göründü.
  • Listeler, işlemcilerin Qualcomm tarafından yapıldığını onaylıyor gibi görünüyor.
  • Listeler ayrıca pilin boyutunu da ortaya koyuyor.

Galaxy S23 serisinin lansmanı her geçen gün daha da yaklaşıyor. Ve bu lansmana hazırlanırken Samsung, telefonlarından birini, ikisini değil, üçünü de sertifika için FCC’ye gönderdi.

Son 24 saat içinde FCC’nin sertifikasyon web sitesinde Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus bulundu. Bugün yapbozun son parçası olan Galaxy S23 Ultra da ortaya çıktı.

Bu cihazlar model numaralarını destekler SMS911B (Galaksi S23), SMS916B (Galaxy S23 Plus) ve SMS918B (Galaxy S23 Ultra). Model numaraları, bu telefonların ABD modellerinden ziyade Avrupa varyantları olduğunu gösteriyor. ABD sürümleri, sonunda “B” yerine “U” olan bir model numarasına sahip olacaktır.

Ne yazık ki, listelerle birlikte sağlanan hiçbir resim yok. Ancak, alınması gereken birkaç ayrıntı var. Dosyalar, Galaxy S23’ün muhtemelen 3900mAh batarya ile geleceğini, Galaxy S23 Plus’ın ise 4700mAh bataryaya sahip olabileceğini ortaya koyuyor.

Listelerde bulunan diğer ayrıntılar, telefonların kablosuz şarj ve Kablosuz PowerShare özelliklerine sahip olabileceğini gösteriyor. Ek olarak, telefonların Qualcomm tarafından üretilen bir işlemciye sahip olduğu söyleniyor, bu da Samsung’un en yeni telefonları için yeni Snapdragon 8 Gen 2 yongasıyla gittiği fikrini destekliyor.

Ayrıştırılacak tonlarca ayrıntı olmasa da, bu dosyalamalar gördüğümüz birçok sızıntıyı doğruluyor gibi görünüyor. Bu bilgilere ek olarak, yakın zamanda bir Samsung yöneticisi sayesinde Galaxy S23 serisinin tanıtımını potansiyel olarak ne zaman yapabileceğimizi öğrendik.

Teknory