CDPR, Oyuncuların ‘Kendi Deneyimlerini Yaratmasına’ İzin Vermek İçin Ücretsiz Witcher 3 Mod Düzenleyicisi Üzerinde Çalışıyor

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt geliştiricisi CD Projekt Red için büyük bir yıl oldu. Cyberpunk 2077’nin ilk ve tek genişletmesi olan Phantom Liberty’yi piyasaya sürdü, film müziğini yayın hizmetlerinde yayınladı, canlı aksiyon Cyberpunk projesi planlarını açıkladı ve daha bu hafta The Game Awards 2023 için dört aday seçti. Şimdi, CDPR duyurdu The […]

CDPR, Oyuncuların ‘Kendi Deneyimlerini Yaratmasına’ İzin Vermek İçin Ücretsiz Witcher 3 Mod Düzenleyicisi Üzerinde Çalışıyor

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt geliştiricisi CD Projekt Red için büyük bir yıl oldu. Cyberpunk 2077’nin ilk ve tek genişletmesi olan Phantom Liberty’yi piyasaya sürdü, film müziğini yayın hizmetlerinde yayınladı, canlı aksiyon Cyberpunk projesi planlarını açıkladı ve daha bu hafta The Game Awards 2023 için dört aday seçti. Şimdi, CDPR duyurdu The Witcher 3 için gelecek yıl ücretsiz olarak PC’ye çıkacak bir mod editörü üzerinde çalışıyor.

Resmi Witcher Twitter hesabından atılan bir tweet şöyle: “The Witcher 3: Wild Hunt için bir mod editörü üzerinde çalıştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” “Tamamen yeni bir şey yaparak veya mevcut görevleri ve içeriği düzenleyerek oyunda kendi deneyimlerinizi yaratmanıza olanak tanıyacak. Bunu 2024’te ücretsiz olarak yayınlamayı planlıyoruz. Bizi izlemeye devam edin; gelecek yıl paylaşacak daha çok şeyimiz olacak. ”

Özellikle CDPR, The Witcher 3’ün bu mod düzenleyicisinin oyuncuların oyunda kendi deneyimlerini yaratmalarına olanak tanıyacağını, bunun da insanların herkesin favori canavar avcısının başrolde olduğu kendi fantastik maceralarını geliştirebilecekleri anlamına geldiğini söylüyor. Twitter’daki bir yanıtta resmi hesap, bu mod düzenleyicinin yalnızca PC’ye geleceğini doğruladı.

Henüz The Witcher 3’ü oynamadıysanız, oynamalısınız ve nedenini okuyabilirsiniz. oyun Bilgilendiricisi The Witcher 3’ün incelemesi.

CDPR hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’yi inceleyin ve ardından Phantom Liberty’nin arkasındaki ekibin casus-gerilim film müziğini nasıl yarattığını anlatan bu özelliğe göz atın.


Gelecek yıl The Witcher 3’e gelecek mod düzenleyiciyi kullanma planınız var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory