Ücretsiz Chegg Cevapları Nasıl Görüntülenir

Chegg çevrimiçi öğrenim hizmeti, sınıfların dışında akademik destek sunar. Sitenin ders kitaplarındaki indirimleri ve kaynaklara erişim, çalışma maliyetlerinin bir kısmına yardımcı olabilir. Ancak, bu hizmet ek bir aylık abonelik ücreti ile...

Ücretsiz Chegg Cevapları Nasıl Görüntülenir

Chegg çevrimiçi öğrenim hizmeti, sınıfların dışında akademik destek sunar. Sitenin ders kitaplarındaki indirimleri ve kaynaklara erişim, çalışma maliyetlerinin bir kısmına yardımcı olabilir. Ancak, bu hizmet ek bir aylık abonelik ücreti ile birlikte gelir. Peki ya sadece bir veya iki sorunun cevabına ihtiyacınız varsa? Merak etme;bir kuruş bile harcamadan Chegg'den nasıl yanıt alacağınızı göstereceğiz.

Chegg, kullanıcılar abonelik hizmetine kaydolana kadar yanıtları bulanıklaştırır. Ancak bu makale, Chegg sorularınızın ücretsiz olarak yanıtlanması için üç yasal yöntem sağlayacaktır.

Chegg Cevaplarını Ücretsiz Görüntüle

Chegg sorularınıza yanıt almak ve ücretsiz destek almak için üç gerçek yöntemi tartışalım.

Birinci Yöntem: Chegg Deneme Süresini Kullan

Chegg'in dört haftalık ücretsiz deneme süresiyle sınırsız çözümlere ve video eğitimlerine erişimden tam olarak yararlanın. Denemeniz şunları içerir:

 • Sanal ders kitaplarına erişim.
 • Ders kitabı kiralamalarına erişim.
 • Bire bir eğitime erişim.

Denemenize nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Chegg.com.

 2. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin veya kullanmak istediğiniz hesabı seçin.

 3. "Öğrenciyim"i seçin

 4. "Lise" veya "Kolej"de olduğunuzu seçin.

 5. Adı yazmaya başlayınokulunuzun/kolejinizin adını seçin, ardından açılır menüden seçin. Listede yoksa “Üniversitem listede yok” seçeneğini seçin.

 6. Yılı seçin, ardından "Hesap Oluştur."

 7. Hesabınızda oturum açtıktan sonra profilinize tıklayın, ardından "Hesabım."

 8. “Ödeme Bilgileri”ni seçin.

 9. Dört haftalık deneme süresini başlatmak için banka bilgilerinizi ekleyin.

Ücretsiz deneme ile Chegg için herhangi bir ödeme yapmayacaksınız, ancak gösterilen deneme süresi sona ermeden önce aboneliği iptal ettiğinizden emin olun, aksi takdirde ödersiniz. Deneme süresi sona erdiğinde, Chegg'i ücretsiz olarak kullanmaya devam etmek istiyorsanız, farklı kimlik bilgileri kullanarak yeni bir hesap oluşturmayı deneyebilirsiniz.

İkinci Yöntem: Reddit'i kullanın

Bir zamanlar, kullanıcıların Chegg yanıtlarını ödemeden görmek için katılabilecekleri bir Subreddit vardı. Ne yazık ki ve beklendiği gibi, Subreddit yasaklandı. Ancak, ara sıra yeni Alt Krediler açılır, biraz kalır ve yasaklanır.

Reddit sayfaları kaldırmaya devam ettiği için bağlantı sağlayamıyoruz. Ancak, size onları nasıl bulacağınızı gösterebiliriz. Reddit'te Chegg yanıtlarını şu şekilde bulabilirsiniz:

 1. Reddit'i açın ve üst kısımdaki Arama çubuğunu tıklayın.

 2. Chegg Cevapları (veya buna benzer bir şey) yazın. En son Chegg Answers Subreddit'ini bulmak için listede gezinin.

Bu yöntem, yanıtları her zaman Chegg'in web sitesinde göstermez. Ancak, bu onu daha az kullanışlı yapmaz. Görüyorsun, insanlar buluyorReddit'in radarından uzak durmak için g geçici çözümler. Chegg yanıtlarını aradığınızda, Discord kanallarına ve hala açık olan diğer platformlara davet bağlantıları bulacaksınız.

Üçüncü Yöntem: Anlaşmazlık Kullan

Chegg gibi Discord da günlük görevler ve testler sağlar. İstediğiniz kadar sunucu üzerinden istediğiniz kadar soru gönderebilirsiniz. Bir konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak çeşitli yanıtlar alacağınız için bu oldukça güzel.

Discord hesabınız yoksa nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. discord.com adresine gidin.</li
 2. "Tarayıcınızda Discord'u Aç"ı seçin.

 3. Kullanmak istediğiniz kullanıcı adını girin ve oku tıklayın.<br
 4. Captcha'yı tamamlayın.

 5. Hesap kurulumunuza devam etmek için açılır pencereden "Atla"yı seçin.

 6. Sonra,hesabınızı talep etmek ve güvenliğini sağlamak için bir e-posta adresi ve bir şifre belirleyin.

 7. "Hesap Talebi"ni tıklayın.

 8.  Discord masaüstü uygulaması için bir indirme bağlantısı sunan bir açılır pencere görünecektir. Bunu atlamak için "X"i tıklayın.

 9. Onay e-postasına erişmek için şimdi e-posta hesabınıza giriş yapın.
 10. Yeni discord hesabınızın kimliğini doğrulamak için e-postadaki bağlantıya tıklayın.

Chegg sunucularının listesi için buraya gidebilirsiniz. Bu servise katıl'ı tıklayın.r”, katılmak istediğiniz kanal için.

Sık Sorulan Sorular

Chegg hakkında aklınıza gelebilecek diğer soruların yanıtları burada.

Chegg'in maliyeti nedir?

Öğreticilerimizi okuduysanız ve abonelik satın almanın daha kolay olacağına karar verdiyseniz, yapabilirsiniz. Chegg, öğrencilerin çalışmasına yardımcı olmak için iki abonelik planı sunar.

Çalışma kılavuzları, ev ödevi yardımı ve daha fazlası için hizmet ayda 15,95 ABD dolarından başlar.

Ayrıca, aylık 19,95 ABD doları tutarında çalışan ve uygulama testleri ve bir intihal denetleyicisi sunan Çalışma Paketini de seçebilirsiniz.

Chegg Yanıtlarınızı Bulanıklaştırma

Chegg'in çevrimiçi çalışma hizmetleri, akademik başarıya yardımcı olacak özellikler sunar. Soruların yanıtlarını bulanıklaştırmak için aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Ancak soruların yanıtlarına yalnızca ara sıra ihtiyaç duyduğunuzda, aboneliği ödemeye değmeyebilir.

Neyse ki, deneme sürelerini kullanarak veya Discord topluluğuna katılarak bulanık yanıtların arkasında ne olduğunu ücretsiz olarak görmenin yolları var. Topluluklar konuları tartışmayı sevdiğinden, bazen sorunuza birkaç kişi tarafından yanıt alabilirsiniz. Bu, bir konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Ne okuyorsun? Şimdiye kadar kursunuzu nasıl buluyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize öğrenci deneyimlerinizi anlatın.