Twitter Uygulamasında Önbellek Nasıl Temizlenir

Önbelleği Twitter uygulamasından sildiğinizde, saklanan tüm fotoğraflar veya gifler silinecektir. Bu geçici dosyalardan herhangi biri bozuksa ve uygulamayı olumsuz etkiliyorsa, bunlar gittikten sonra onu çalıştırma konusunda daha sorunsuz bir deneyim yaşarsınız. Ancak, Twitter’ı bir sonraki açışınızda, uygulamanın bu dosyaları görebilmeniz için yeniden indirmesi gerekecek, bu nedenle hızlı bir bağlantınız yoksa sayfanın yüklenmesinin biraz daha uzun […]

Twitter Uygulamasında Önbellek Nasıl Temizlenir

Önbelleği Twitter uygulamasından sildiğinizde, saklanan tüm fotoğraflar veya gifler silinecektir. Bu geçici dosyalardan herhangi biri bozuksa ve uygulamayı olumsuz etkiliyorsa, bunlar gittikten sonra onu çalıştırma konusunda daha sorunsuz bir deneyim yaşarsınız. Ancak, Twitter’ı bir sonraki açışınızda, uygulamanın bu dosyaları görebilmeniz için yeniden indirmesi gerekecek, bu nedenle hızlı bir bağlantınız yoksa sayfanın yüklenmesinin biraz daha uzun sürdüğünü fark edeceksiniz. Senin zaman çizelgen. Wi-Fi’ye bağlı değilseniz, bu görüntüleri yerel olarak telefonunuzun deposundan almak yerine Twitter sunucularından almak verilerinizin bir kısmını tüketecektir; bu, veri kullanımınızı takip ediyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken bir şeydir. Elbette, cihazınızın depolama alanı doluysa ve yedekleme olarak kullandığınız herhangi bir bulut hizmetine (iCloud gibi) sürekli olarak dosya yükleyip indirmeniz gerekiyorsa, önbelleği temizleyerek telefonunuzda yer açmak sonuçta veri kullanımınızı azaltacaktır. artırın.

Önbelleği sildiğinizde, geçici dosyaları siliyorsunuz, böylece herhangi bir hesap bilgisini kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Profiliniz ve afiş resimleriniz, doğrudan mesajlarınız ve takip ve takipçi listeleriniz gibi tüm önemli şeyler korunacaktır. Önbelleğinizi sildikten sonra, Twitter hesabınıza tekrar giriş yapabilir ve normalde yaptığınız gibi yayınınızda gezinmeye başlayabilirsiniz.

Teknory