Ücretsiz Google One VPN, sonunda Pixel 7 serisi sahipleri için burada

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Google, şimdi Pixel 7 sahiplerine ücretsiz Google One VPN erişimi sunuyor. Bu özellik, Hindistan ve Singapur dışındaki tüm Pixel lansman pazarlarında kullanılabilir. Şimdi, 9to5Google Google One VPN’in gerçekten de Pixel 7 cihazlarında kullanıma sunulduğunu bildiriyor. Google One uygulamasını telefonunuzda başlattıktan sonra, aracın kullanılabilirliğini bildiren yeni bir açılış ekranı görmelisiniz. […]

Ücretsiz Google One VPN, sonunda Pixel 7 serisi sahipleri için burada

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Google, şimdi Pixel 7 sahiplerine ücretsiz Google One VPN erişimi sunuyor.
  • Bu özellik, Hindistan ve Singapur dışındaki tüm Pixel lansman pazarlarında kullanılabilir.

Şimdi, 9to5Google Google One VPN’in gerçekten de Pixel 7 cihazlarında kullanıma sunulduğunu bildiriyor. Google One uygulamasını telefonunuzda başlattıktan sonra, aracın kullanılabilirliğini bildiren yeni bir açılış ekranı görmelisiniz. Araç hakkında daha fazla ayrıntı görmek için “faydalar” sekmesini de ziyaret edebilirsiniz. Aksi takdirde, özelliği hızlı bir ayar geçişiyle veya adresini ziyaret ederek etkinleştirebilirsiniz. ayarlar > ağ ve internet > vpn.

Haber, Google’ın sessizce VPN avantajının Aralık 2022’den itibaren Pixel 7 sahiplerine sunulacağını doğrulamasından bir ay sonra geldi. Bu nedenle, şirket mevcut sürüm için biraz erken.

Ücretsiz Google One VPN avantajının, Hindistan ve Singapur hariç tüm Pixel lansmanı yapılan ülkelerde mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun nedeni, hizmetin başlangıçta bu iki pazarda mevcut olmamasıdır.

Google’ın VPN’i, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için bölgeleri değiştirmenize de izin vermez. Dolayısıyla, peşinde olduğunuz şey buysa, diğer birçok VPN hizmetinden birini düşünebilirsiniz.

Teknory