Ücretsiz RTBF nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden RTBF engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan para iade garantisi ile birlikte gelir. RTBF, Belçika’nın ücretsiz ulusal Fransızca yayıncısıdır ve isteğe bağlı akış platformu aracılığıyla […]

Ücretsiz RTBF nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden RTBF engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan para iade garantisi ile birlikte gelir.


RTBF, Belçika’nın ücretsiz ulusal Fransızca yayıncısıdır ve isteğe bağlı akış platformu aracılığıyla çok çeşitli popüler şovlar, hit filmler ve canlı spor karşılaşmaları sunar. Tüm bu ücretsiz içeriğe erişmek, bir VPN ile nispeten basittir.

Belçika dışından RTBF’ye bağlanmayı denediğinizde hizmet tarafından engellenirsiniz. RTBF konumunuzu tanıyabilir, bu nedenle en önemli adım, Belçika’dan bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlamaktır. VPN’in devreye girdiği yer burasıdır. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi Belçika’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, bu da RTBF’yi kandırarak size dünyanın her yerinden erişim sağlamasını sağlar.

Bu kulağa karmaşık gelebilir, ancak yalnızca birkaç basit adımda RTBF’nin engellemesini kaldırabilirsiniz:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Belçika’daki bir sunucuya bağlanın

  4. RTBF’yi ziyaret edin

  5. Dünyanın her yerinden RTBF akışı yapın

Bu görev için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu cömert para iade garantisi sunar. Bu para iade garantilerini kullanmak elbette uzun vadeli bir çözüm değildir, ancak izlemek istediğiniz belirli bir şov veya canlı spor etkinliği varsa, RTBF’nin engellemesini kaldırmak için kaydolabilir ve daha sonraki bir tarihte paranızı geri alabilirsiniz. Bu sayede RTBF’yi Belçika dışından ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Akış için en iyi hizmet olmak için yarışan birçok VPN var, ancak ExpressVPN savaşı kazanıyor. ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, sezgisel uygulaması ve arayüzü, güçlü gizlilik politikası, yardımcı canlı desteği ve aynı anda beş adede kadar bağlantısı sayesinde akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Ayrıca, Netflix ve Prime Video gibi en iyi akış sitelerinden ekstra içeriğin engellemesini kaldırabilir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisi ile paranızı tamamen taahhüt etmeden RTBF engellemesini kaldırabilir ve izleyebilirsiniz. İlk başta parayı harcamanız gerekecek, ancak zahmetsizce geri alabileceğinizi biliyorsunuz.

ExpressVPN ile RTBF’yi ücretsiz izleyin.

Teknory