Üstün Bir Slasher, Gözden Kaçırılan mı yoksa Yerleşik Bir Klasik mi Olduğu Konusunda Görüşleri Bölüyor

Üç Yıldızlı Resimlerle Görüntü İnternetin daha sinir bozucu nüanslarından bazılarına gelince, r/horror’dan daha güvenilir yuvalar var; subreddit, tıklama tuzağı başlıkları, gerici yem, “popüler olmayan” görüşler, “ateşli” görüşler ve konuya bağlı olarak bir erdem veya bir ahlaksızlık olabilen topluluğun duyarlılığına yönelik genel bir aldırışsızlıkla doludur. Son zamanlarda bir gönderi, bir tartışma getirerek yukarıdakilerin en iyisini ve […]

Üstün Bir Slasher, Gözden Kaçırılan mı yoksa Yerleşik Bir Klasik mi Olduğu Konusunda Görüşleri Bölüyor

Üç Yıldızlı Resimlerle Görüntü

İnternetin daha sinir bozucu nüanslarından bazılarına gelince, r/horror’dan daha güvenilir yuvalar var; subreddit, tıklama tuzağı başlıkları, gerici yem, “popüler olmayan” görüşler, “ateşli” görüşler ve konuya bağlı olarak bir erdem veya bir ahlaksızlık olabilen topluluğun duyarlılığına yönelik genel bir aldırışsızlıkla doludur.

Son zamanlarda bir gönderi, bir tartışma getirerek yukarıdakilerin en iyisini ve en kötüsünü yakalamayı başardı. Otostopçu masaya. 1986’da gösterime girdiğinde, Roger Ebert’in bazı aşikar derecede zehirli sözleri de dahil olmak üzere eleştirmenler tarafından geniş çapta paniğe kapılan film, yıllar sonra bir kült klasiği olarak yeni bir hayat buldu ve John Carpenter’ın yeniden değerlendirmesini tam olarak almasa da. Şey yaptı, bir kullanıcı böyle bir tanınmayı hak etmekten daha fazlası olduğunu savundu.

Orijinal poster tarafından “tanınmayan bir şaheser” olarak adlandırılan, Otostopçu Rutger Hauer, kana susamışlığını tatmin etme umuduyla Batı Teksas’ta sürücü Jim Halsey’i avlayan otostopçu John Ryder rolünde.

Birkaç kullanıcı, argümanın “şaheser” kısmıyla aynı fikirdeydi, ancak tanınmadığı için satılmadı; yeniden değerlendirmeler, ne de olsa, öylece havadan ortaya çıkmadı.

Başka bir kullanıcı, korku filmi fikirleri her zaman iki uçtan biri olduğu konusunda hemfikir olan Ebert’in kuralı kanıtlayan çok gürültülü istisna olduğuna dikkat çekerek araya girdi.

Diğerleri, filmin yeniden dirilişinin odak noktası olduğu konusunda geniş çapta kabul edilen Hauer’in performansına övgüler yağdırma fırsatını değerlendirdi.

Adil payını kaçıran bir filme biraz sevgi göstermenin hiçbir zararı yok, ancak keşfettikleri her şeyin bir keşif olmadığını hatırlamak akıllıca olacaktır. Ve vermeniz istenmiş olanlarınız için Otostopçu ilk kez bir koşuşturma, devam filminden ve yeniden yapımından uzak durduğunuzdan emin olun; için yalnızca bir yeniden değerlendirme için yer olduğunu varsayalım. otostopçu isim.

Teknory