“Indiana Jones and the Dial of Destiny” Düşük Performansı, “Görevimiz Tehlike” İle İlgili Endişeleri Artırıyor

Paramount aracılığıyla Pandemi sonrası dünyada sinemanın durumu, sektördeki insanları bir süredir endişelendiriyor ve bilet satışları hala desteklenmiyor. henüz 2019 öncesi seviyelere (her ne kadar 2020’nin sonlarına doğru işler yeniden açıldığından beri istikrarlı bir artış olsa da). Bazı filmler gişede kazanabileceklerine inandıklarını geride bıraksa da, inanılmaz derecede başarılı ama iç karartıcı derecede genel olan filmler gibi. […]

“Indiana Jones and the Dial of Destiny” Düşük Performansı, “Görevimiz Tehlike” İle İlgili Endişeleri Artırıyor

Paramount aracılığıyla

Pandemi sonrası dünyada sinemanın durumu, sektördeki insanları bir süredir endişelendiriyor ve bilet satışları hala desteklenmiyor. henüz 2019 öncesi seviyelere (her ne kadar 2020’nin sonlarına doğru işler yeniden açıldığından beri istikrarlı bir artış olsa da). Bazı filmler gişede kazanabileceklerine inandıklarını geride bıraksa da, inanılmaz derecede başarılı ama iç karartıcı derecede genel olan filmler gibi. Avatar: Wa’nın Yolugişe rekorları kıran en yeni film, Indiana Jones ve Kader Kadranı, biraz ticari bir bomba gibi görünüyor.

Bunun filmin gerçek kalitesinden kaynaklanıp kaynaklanmadığı tartışmaya açıktır, ancak rakamlar yalan söylemez: Maceracı arkeolog Harrison Ford’un son dönüşü en az 200 milyon dolar kaybetmeye hazır görünüyor ki bu hiç de azımsanmayacak bir rakam. günümüzde stüdyolar tarafından atıldığını gördüğümüz astronomik miktarlarla uğraşırken. Ve tüm bunlar, dizinin beşinci ve son taksitine kadar olabilir. Indiana Jones Franchise’ın orta halli olması, birkaç kişinin bunun yeni bir film yayınlamak üzere olan başka bir sevilen franchise için ne anlama geldiğini sormasına yol açtı: İmkansız görev.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One Tom Cruise’un IMF ajanı Ethan Hunt rolünü yeniden canlandırdığını yedinci kez göreceğiz ve serinin altıncı sırasında (İmkansız Görev: Fallout) franchise için gişe rekorları kırdı, bu en yeni çabanın aynı şeyi yapacağı anlamına gelmez. Bununla birlikte, İmkansız görev pazarlama makinesi tam güçteyken, Indiana Jones Twitter’da yorum yapanların işaret ettiği bir şey, izleyicileri çekmek için adına güveniyormuş gibi hissettirdi.

İzleyicilerin, yeni filmlerin (örneğin oppenheimer Ve Barbie) ateşli bir seviyeye ulaşıyor gibi görünüyor.

Tüm bunlarla birlikte, İmkansız görev dizi pek çok sorundan muzdarip değil Indiana Jones yapmak. Cruise, 60’larında olmasına rağmen hala formda, bildiği türden çılgınca numaralar yapıyor ve son zamanlarda Süper silah filmi, kesinlikle hala sahip olduğunu gösterdi ne olduğunu bilmiyorum onu böyle bir gişe hasılatı yapan bolluk. Öte yandan Ford, filmin büyük bir kısmı için dijital olarak yaşlandırıldı ve epeydir gerçekten başrol oyuncusu olmadı. Filmde ayrıca, kötü hava koşullarının hafta sonu Amerikan izleyicilerinin büyük bir bölümünü kapalı alanlarda tutması gibi başka şeyler de vardı.

Öyle ya da böyle Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm gibi bir gişe yenilgisi yaşayacak Indiana Jones sadece zamanla öğreneceğimiz bir şey var. Ama hiç şüphe yok ki Cruise ve rol arkadaşları gerçek bir aksiyon macerasını bir araya getirmiş olacaklar ve iş ona geldiğinde en önemli şey bu. İzleyicilerin hemfikir olup olmadığı, bu ayın sonlarında açıldığında göreceğimiz bir şey.

Yazar hakkında

avatarı

Sandeep Sandhu

Sandeep, We Got This Covered’de bir yazardır ve aslen Londra, İngiltere’dendir. film, TV ve kitaplar üzerine yaptığı çalışmalar, son beş yıl içinde Birleşik Krallık ve ABD’de çeşitli yayınlarda yer aldı ve ayrıca birkaç kısa öykü ve şiir yayınladı. İnsanların The Sopranos’un Kafkaesk doğası hakkında daha fazla konuşması gerektiğini ve The Simpsons 2-9. sezonlarının şimdiye kadar üretilmiş en iyi televizyon olduğunu düşünüyor. Hala David Lynch’i sevip sevmediğinden emin değil, yoksa sadece havalı ve gösterişli görünmeye çalışıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow