Üzgünüm evcil hayvan sahipleri, T-Mobile yakında evcil hayvan takip hizmetini sonlandırıyor

Eric Zeman / Android Yetkilisi TL;DR T-Mobile SyncUP PETS’i kapatıyor. Evcil hayvan takip hizmeti 10 Kasım 2023’te sona erecek. Hizmet kesildiğinde SyncUP PETS cihazları artık T-Mobile ağına bağlanmayacak. Evcil hayvan sahiplerinin yakında evcil hayvanlarını takip etmenin yeni bir yolunu bulması gerekebilir. T-Mobile, SyncUP PETS hizmetini 10 Kasım 2023’te kapatıyor. 2020’nin başlarında başlatılan T-Mobile’ın SyncUP PETS […]

Üzgünüm evcil hayvan sahipleri, T-Mobile yakında evcil hayvan takip hizmetini sonlandırıyor

Eric Zeman / Android Yetkilisi

TL;DR

  • T-Mobile SyncUP PETS’i kapatıyor.
  • Evcil hayvan takip hizmeti 10 Kasım 2023’te sona erecek.
  • Hizmet kesildiğinde SyncUP PETS cihazları artık T-Mobile ağına bağlanmayacak.

Evcil hayvan sahiplerinin yakında evcil hayvanlarını takip etmenin yeni bir yolunu bulması gerekebilir. T-Mobile, SyncUP PETS hizmetini 10 Kasım 2023’te kapatıyor.

2020’nin başlarında başlatılan T-Mobile’ın SyncUP PETS hizmeti, taşıyıcının evcil hayvan sahiplerine evcil hayvanlarını takip etmelerine yardımcı olmak için sunduğu bir tekliftir. Hizmet, hayvanın yakasına bir SyncUP PETS cihazı yerleştirilerek çalışır. Bu cihaz daha sonra T-Mobile’ın ağına bağlanarak evcil hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarının nerede olduğunu her zaman görmesine olanak tanıyor.

Şirket, sitesinde bu hizmetin artık sona erdiğini duyurdu. Bundan iki hafta sonra SyncUP PETS cihazları artık T-Mobile ağına bağlanamayacak. Bu, bu cihazların 10 Kasım’dan sonra esasen kullanılamaz hale geleceği anlamına geliyor.

T-Mobile’ın web sitesine giderseniz hizmetin artık listelerde yer almadığını görürsünüz. Ancak SyncUP PETS için hâlâ destek sayfaları mevcuttur.

Taşıyıcı, her şeyi kendisinin halledeceğini ve müşterilerin yapması gereken hiçbir şey olmadığını belirtiyor. Hizmeti kullanan herhangi bir müşteri, bu hatları iptal ettirecek ve faturalandırma anında durdurulacaktır. Ayrıca SyncUP PETS cihazınızı da elinizde tutabileceksiniz, T-Mobile onları geri göndermenize gerek olmadığını söylüyor. Kullanıcılar ayrıca hizmetin kapatıldığını bildiren bir kısa mesaj almalıdır.

Eğer siz de bu müşterilerden biriyseniz ve yeni bir çözüme ihtiyacınız varsa, çok daha iyi alternatifler mevcut. Örneğin hem Tile hem de Apple AirTag iyi seçeneklerdir.

Üzgünüm evcil hayvan sahipleri, T-Mobile yakında evcil hayvan takip hizmetini sonlandırıyor

Teknory