Undertale, Celeste, İsimsiz Kaz Oyunu ve Daha Fazlası Aramıza Katılın

Çapraz görünümler 2023’te oyun içi mağazalarda oldukça yaygın hale geldi ve Among Us da farklı değil. En son işbirlikçi çabaları popüler bağımsız oyunlar listesinden görünümleri tanıtıyor; Undertale, Celeste, A Hat in Time, Crypt of the Necrodancer, Untitled Goose Game, Alien Hominid Invasion ve Castle Crashers. Yedi oyunun tümünün kozmetik ürünleri, 7000 fasulye ile satın alınabilecek […]

Undertale, Celeste, İsimsiz Kaz Oyunu ve Daha Fazlası Aramıza Katılın

Çapraz görünümler 2023’te oyun içi mağazalarda oldukça yaygın hale geldi ve Among Us da farklı değil. En son işbirlikçi çabaları popüler bağımsız oyunlar listesinden görünümleri tanıtıyor; Undertale, Celeste, A Hat in Time, Crypt of the Necrodancer, Untitled Goose Game, Alien Hominid Invasion ve Castle Crashers. Yedi oyunun tümünün kozmetik ürünleri, 7000 fasulye ile satın alınabilecek bir Cosmicube’a dahil edilecek. Crossover’da 25 şapka, 18 görünüm, 12 isim plakası, 9 siperlik ve 6 evcil hayvan yer alıyor. Öne çıkan görünümlerin galerisini aşağıda görebilirsiniz.

Güncelleme aynı zamanda bir dizi yama da içerecektir (bunu burada okuyabilirsiniz) ve özellikle oyunun 2021 versiyonlarını kullanımdan kaldıracak ve oyuncuları bunun yerine güncellenmiş versiyonları kullanmaya itecek. Yama notlarında “Oyunun birçok eski sürümünü destekliyoruz ve oyun büyümeye ve yeni özellikler almaya devam ettikçe buna ayak uydurmak zorlaşıyor” yazıyor. “Sistemimizi herkes için geliştirmeye odaklanabilmemiz için eski sürümleri kaldırmamız gerekiyor. Oyununuzu güncellediğinizden emin olun, anlayışınız için teşekkür ederiz!”

Bu, mantarların istila ettiği bir ormanda geçen yeni bir harita olan The Fangle’ı eklediklerinden beri Among Us’a yapılan ilk güncellemedir. Lansman fragmanını izleyebilirsiniz tam burada.


Among Us’taki yeni kozmetik ürünlerini denemeyi planlıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory