Verizon’da bugün ‘Hizmet yok’ ve ‘Yalnızca acil durum’ kesintisi yaşandı (Güncelleme: Yedekleme)

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Verizon’da bugün ABD genelinde veri, ses ve mesajlaşma hizmetlerini etkileyen bir hizmet kesintisi yaşandı. Kullanıcıların telefonlarında sinyal alamadıkları bildirildi. Verizon kesintiyi kabul etmedi ve herhangi bir gerekçe veya çözüm sunmadı. Güncelleme, 10 Kasım 2023 (12:46 ET): Buna göre Aşağı DedektörVerizon’un kesintisi sona erdi. Kesintinin zirve noktasının sabah 07.45 civarında […]

Verizon’da bugün ‘Hizmet yok’ ve ‘Yalnızca acil durum’ kesintisi yaşandı (Güncelleme: Yedekleme)

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Verizon’da bugün ABD genelinde veri, ses ve mesajlaşma hizmetlerini etkileyen bir hizmet kesintisi yaşandı.
  • Kullanıcıların telefonlarında sinyal alamadıkları bildirildi.
  • Verizon kesintiyi kabul etmedi ve herhangi bir gerekçe veya çözüm sunmadı.

Güncelleme, 10 Kasım 2023 (12:46 ET): Buna göre Aşağı DedektörVerizon’un kesintisi sona erdi. Kesintinin zirve noktasının sabah 07.45 civarında olduğu görüldü. Verizon, bildiğimiz kadarıyla kesintiye ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Verizon’a bağlanma konusunda hâlâ sorun yaşıyorsanız Verizon bağlantısıyla ilgili sorun giderme adımlarımızı uygulamanızı öneririz.


Orijinal makale, 10 Kasım 2023 (07:52 ET): Verizon ülke çapında bir kesinti yaşıyor gibi görünüyor. Birçok kullanıcı telefonlarında sinyal alamadığını ve şu hata mesajlarını bildirdi: Servis yok, Yalnızca acil yardımVe Acil aramalar sadece.

Resim 359

Aşağı Dedektör ABD genelindeki Verizon müşterilerinin ağ sorunları yaşadığını gösteriyor. Verizon MVNO’ları da etkilenir.

Resim 352

Raporların çoğunluğu New York boyunca Doğu Yakası’ndan geliyor, ancak Dallas, Houston ve hatta San Francisco ve Los Angeles’ın etkilendiği Batı Yakası gibi diğer bölgelerden de çok sayıda rapor var.

Resim 351

X ve Reddit kullanıcıları da kendi bölgelerindeki hizmet sorunlarını bildiriyorlar. Fakat, X’te Verizon Desteği şu ana kadar bu konuyu kabul etmedi.

Merakla, Verizon’un ağ durumu kontrolü yalnızca kullanıcıların konumlarını kontrol etmelerine olanak tanır. Veri, ses ve metin hizmetlerinin Houston, Dallas, Chicago, Los Angeles ve Seattle gibi bazı bölgelerde sınırlı olduğunu görebiliyoruz. Ancak Verizon’un hizmet kontrolü San Francisco, Washington, New York ve Boston için herhangi bir sorun bildirmiyor; bu da çevrimiçi olarak gördüğümüz raporlarla çelişiyor.

Resim 355

Bazı kullanıcılar hizmeti geri aldı, ancak şimdilik yalnızca LTE. Yine de bazı işlevleri geri almak çok takdir edilen bir ertelemedir. 5G hizmetleri etkilenmeye devam ediyor.

Makul bir çözüm olarak, telefonunuzun Verizon ağ kulelerine tekrar bağlanıp bağlanamayacağını görmek için uçak modunu açıp kapatmanızı öneririz.


Verizon’da bugün ‘Hizmet yok’ ve ‘Yalnızca acil durum’ kesintisi yaşandı (Güncelleme: Yedekleme)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow