Tüm yazılım güncellemeleri tek bir yerde

Samsung Galaxy Z Flip 4 güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada kapaklı katlanabilir güncellemelerle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Galaxy Z Flip 4’ün mevcut yazılım sürümünü detaylandıracağız ve yeni bir güncelleme olup olmadığını size bildireceğiz. Samsung’un güncelleme yayın planı genellikle varyant ve operatöre göre biraz değişir. Galaxy Z Flip 4, Android 12 ve One UI 4.1.1 […]

Tüm yazılım güncellemeleri tek bir yerde

Samsung Galaxy Z Flip 4 güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada kapaklı katlanabilir güncellemelerle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Galaxy Z Flip 4’ün mevcut yazılım sürümünü detaylandıracağız ve yeni bir güncelleme olup olmadığını size bildireceğiz. Samsung’un güncelleme yayın planı genellikle varyant ve operatöre göre biraz değişir.

Galaxy Z Flip 4, Android 12 ve One UI 4.1.1 ile piyasaya sürüldü. Samsung, cihaz için dört büyük Android işletim sistemi güncellemesi ve beş yıllık güvenlik yamaları sunacak.

  • Mevcut kararlı sürüm: Android 13
  • Galaxy Z Flip 4 ne zaman Android 14 alacak? Kasım veya Aralık 2023 (Tahmini)

En son Samsung Galaxy Z Flip 4 güncellemesi

11 Kasım 2022: Galaxy Z Flip 4’ün kilitsiz sürümleri, Samsung’un One UI 5 yazılımıyla birlikte gelen kararlı Android 13 güncellemesini almaya başladı. Güncelleme, tüm yeni Android 13 özelliklerini getiriyor, Kasım 2022 güvenlik yamasını ekliyor ve istiflenebilir widget’lar, Bixby Metin Çağrısı, Bakım modu ve daha fazlası gibi bazı özel Samsung özelliklerini getiriyor.

Buradaki sorun şu ki, güncelleme şu anda yalnızca yazılımı beta testi yapanlara gidiyor. Ancak, yakında normal kullanıcılara ulaşmalıdır. Güncelleme, donanım yazılımı sürümü BVK3’ü taşır.

Güncellemenin cihazınız için mevcut olup olmadığını kontrol etmek için şuraya gidin: Ayarlar > Yazılım güncellemesi ve üzerine dokunun İndir ve yükle.

Önceki Samsung Galaxy Z Flip 4 güncellemeleri

  • 20 Ekim 2022: İlk olarak Samsung’un son nesil katlanabilir ürünleri için piyasaya sürülen Ekim güvenlik yaması sonunda ABD’deki Galaxy Z Flip 4 sahiplerine sunuldu. Göre SamMobileFlip 4, F721USQS1AVII ürün yazılımını alacaktır. Yama, 47’den fazla gizlilik ve güvenlik açığını düzeltecek.
  • 30 Eylül 2022: Samsung az önce başardı ve sonunda Eylül 2022 güvenlik yamasını Galaxy Z Flip 4’e teslim etti. Android Başlıkları bildirildi. Güncelleme, Kore’de F721NKSU1AVIA ​​donanım yazılımı sürüm numarasını taşır. Kore’den bahsetmişken, güncelleme Samsung’un iç pazarında ve diğer birkaç Asya ülkesinde yayılıyor.
  • 1 Eylül 2022: Samsung, Galaxy Z Flip 4 için bir günlük yama yayınladı. SamMobile. Bu güncelleme 370MB ağırlığındaydı ve uluslararası pazarlarda F721BXXU1AVHH donanım yazılımı sürüm numarasına sahipti.
  • 8 Kasım 2022: Samsung, Kasım güvenlik düzeltme ekini Flip 4’e sundu (aracılığıyla SamMobile). Firmware sürümü F721BXXS1AVJE, düzinelerce gizlilik ve güvenlik açığını gidererek kullanıcılara sunuldu.

Hangi Samsung Galaxy Z Flip 4 güncellemesini çalıştırıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin. Ayrıca, bizde olmayan bir OTA tespit ettiyseniz, bize bahşiş verin!

Teknory