Vivo yakında bir Samsung Galaxy Z Flip 4 tarzı katlanabilir başlatabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR “Vivo X Flip” adlı bir Vivo akıllı telefon, Google Play sertifikası aldı. Vivo X Flip, Vivo’nun Vivo X Fold’u da içeren mevcut katlanabilir serisine katılacak. V2256A model numarasına sahip yeni bir Vivo cihazı, Google Play sertifikasını kısa bir süre önce aldı. Bu cihazla ilgili ilginç olan şey, Çinli OEM’in […]

Vivo yakında bir Samsung Galaxy Z Flip 4 tarzı katlanabilir başlatabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • “Vivo X Flip” adlı bir Vivo akıllı telefon, Google Play sertifikası aldı.
  • Vivo X Flip, Vivo’nun Vivo X Fold’u da içeren mevcut katlanabilir serisine katılacak.

V2256A model numarasına sahip yeni bir Vivo cihazı, Google Play sertifikasını kısa bir süre önce aldı. Bu cihazla ilgili ilginç olan şey, Çinli OEM’in Samsung Galaxy Z Flip 4 ile rekabet edebilecek bir flip-tarzı katlanabilir piyasaya sürmeyi planladığını gösteren “Vivo X Flip” marka sertifikasını geçmiş olmasıdır.

Vivo X Flip Google Play sertifikası

Vivo zaten Galaxy Z Fold 4 ile aynı form faktörüne sahip Vivo X Fold şeklinde büyük bir katlanabilirliğe sahip.

Ancak çok heyecanlanmadan önce, bir Google Play sertifikası, Vivo X Flip’in küresel bir sürüm göreceğini gerçekten garanti etmez. Sadece cihazın Google Play Hizmetlerini yetkili bir şekilde kullanabileceğini gösterir. Vivo’nun flip-fold’unu küresel pazarlara getirip getirmeyeceği henüz belli değil. OPPO Find N2 Flip gibi rakip cihazlar Çin dışında bir sürüm gördü, bu yüzden umutluyuz, ancak nefesimizi tutmayacağız.

V2256A model numarasına sahip Vivo X Flip de Geekbench’te görüldü geçen hafta. Kıyaslama sonuçları, cihazın kutudan Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC, 12GB RAM ve Android 13 ile gelebileceğini gösteriyor. Geekbench sonuç listelerinin manipüle edilmesinin kolay olduğunu unutmayın, bu nedenle bu özellikleri bir tutam tuzla alın.

Buna göre Weibo’da Dijital Sohbet İstasyonuVivo X Flip, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç birincil ekrana sahip olacak. Telefonun ayrıca 50MP Sony IMX866 birincil kamera ve 12MP Sony IMX663 ultra geniş kamera ile gelmesi bekleniyor. Arka kameralar, Vivo amiral gemilerinin yaptığı ZEISS markasını sergilemeye devam edecek.

Vivo X Flip’in önümüzdeki ay piyasaya sürülmesini bekliyoruz, ancak muhtemelen şimdilik yalnızca Çin’de. Bahsedildiği üzere şirketin cihazı başka bölgelerde piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığını bilmiyoruz. Ancak, giderek daha fazla şirketin katlanabilir alanda ısıyı artırdığını görmek yine de güzel.

Vivo yakında bir Samsung Galaxy Z Flip 4 tarzı katlanabilir başlatabilir

Teknory