Wear OS 3 desteği genişliyor, başka bir saat güncellemeyi alıyor

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi TL;DR Skagen Falster Gen 6, Wear OS 3’ü alıyor. Güncelleme, fabrika ayarlarına sıfırlama gerektirecektir. Hiçbir özel özelliği olmayan Wear OS 3’ün stok sürümünü alacak. Göre Android Merkezi, bazı Reddit kullanıcıları Skagen Falster Gen 6 saatlerini bugün Wear OS 3’e güncelleyebildiklerini bildiriyor. Satış noktası daha sonra kendi Skagen Falster Gen 6 […]

Wear OS 3 desteği genişliyor, başka bir saat güncellemeyi alıyor

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi

TL;DR

  • Skagen Falster Gen 6, Wear OS 3’ü alıyor.
  • Güncelleme, fabrika ayarlarına sıfırlama gerektirecektir.
  • Hiçbir özel özelliği olmayan Wear OS 3’ün stok sürümünü alacak.

Göre Android Merkezi, bazı Reddit kullanıcıları Skagen Falster Gen 6 saatlerini bugün Wear OS 3’e güncelleyebildiklerini bildiriyor. Satış noktası daha sonra kendi Skagen Falster Gen 6 birimlerinden birkaçını güncellemeyi başararak raporları doğruladı.

Rapora göre, Skagen sahipleri Wear OS 3’ün stok sürümünü alıyor gibi görünüyor. Bu, Pixel Watch’ın sahip olduğu şeye benzer, ancak Pixel’e özel fırfırların hiçbiri olmadan. Ek olarak, güncelleme, Snapdragon yongalarına sahip Wear OS 3 cihazları tarafından desteklenmediği için mantıklı olan Google Asistan’ı ortadan kaldırıyor gibi görünüyor. Ancak Fossil, onu geri getirmek için Google ile birlikte çalıştığını söylüyor.

Güncelleme isteğe bağlıdır, bu nedenle yüklemeye başlamadan önce, güncellemenin saati fabrika ayarlarına sıfırlamanızı gerektirdiğine dikkat edin; bu, tüm verilerinizi kaybetmenize neden olur. Bildirim sizi bu konuda uyaracak ve güncellemenin nasıl yapılacağına ilişkin talimatlar sağlayacaktır.

Yapmanız gereken başka bir şey de yeni Skagen Smartwatches uygulamasını indirmek. Gibi Android Merkezi bu uygulamanın Fossil Smartwatches uygulamasıyla neredeyse aynı olduğunu ve cihazlarınızı kurmanıza ve eşleştirmenize olanak tanıyacağını belirtiyor.

Bildirimi beklemek istemiyorsanız, ayarlara gidip sistem güncellemeleri bölümüne gidebilirsiniz (Ayarlar > Sistem > Hakkında > Sistem güncellemeleri). Güncellemeyi getirmesi gerekir, ancak gelmezse, kontrol etmeye devam edin.

Fossil, Gen 6 saatlerini Fossil Gen 6 Wellness Edition’ın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Wear OS 3’e güncellemeye başladı. Fossil Gen 6, Michael Kors Gen 6 ve Skagen Falster Gen 6’nın Wear OS 3 tedavisi alması bekleniyordu. Ancak güncellemenin Skagen’e gelmesi, dizinin geri kalanına göre biraz daha uzun sürdü gibi görünüyor.

Wear OS 3 desteği genişliyor, başka bir saat güncellemeyi alıyor

Teknory