Western Digital, Oyunculara Xbox Series X|S Genişletilebilir Depolama için Daha Fazla Seçenek Sunuyor

Kartı takmak için, onu konsolunuzun arkasındaki depolama genişletme yuvasına takmanız yeterlidir ve gitmeye hazırsınız. Performans için Western Digital, stok SSD’ye benzer özellikler sunduğunu söylüyor, bu da oyun oynarken kare hızında herhangi bir düşüş veya takılma görmemeniz gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca, kullanıcıların yükleme sürelerini beklemeden ve ana menüde gezinmeye gerek kalmadan oyunu askıya almalarına ve daha […]

Western Digital, Oyunculara Xbox Series X|S Genişletilebilir Depolama için Daha Fazla Seçenek Sunuyor

Kartı takmak için, onu konsolunuzun arkasındaki depolama genişletme yuvasına takmanız yeterlidir ve gitmeye hazırsınız. Performans için Western Digital, stok SSD’ye benzer özellikler sunduğunu söylüyor, bu da oyun oynarken kare hızında herhangi bir düşüş veya takılma görmemeniz gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca, kullanıcıların yükleme sürelerini beklemeden ve ana menüde gezinmeye gerek kalmadan oyunu askıya almalarına ve daha sonra devam etmelerine olanak tanıyan Xbox’ın Hızlı Sürdürme özelliğiyle de uyumludur, Seagate’in kartları da uyumludur.

Bonus olarak, her kart bir aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ile birlikte gelir ve bu da ekstra depolama kapasitesi gerektirir. Oyuncular için daha fazla seçenek iyi bir şey ve muhtemelen daha fazla depolama çözümü yolda. En azından yakın zamanda yeni oyun dosyası boyutlarının daha da küçülmesini beklemeyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow