WhatsApp gelecekte kullanıcı adlarını tanıtabilir

TL;DR WhatsApp’ın en son beta sürümü kullanıma sunuluyor. Yeni beta, WhatsApp’ın kullanıcı adlarını tanıtmaya çalıştığını gösteren kod içeriyor. Kullanıcılar telefon numaralarını gizleyebilir ve bunun yerine kullanıcı adlarını gösterebilir. WhatsApp’ın en son güncellemesi şu anda kullanıma sunuluyor. Google Play Beta Programı. Uygulamanın bu beta sürümü, WhatsApp kullanıcı adlarının gelecekte kullanılabileceğini gösteriyor. Yeni yayınlanan güncellemenin kodunu incelerken, […]

WhatsApp gelecekte kullanıcı adlarını tanıtabilir

TL;DR

  • WhatsApp’ın en son beta sürümü kullanıma sunuluyor.
  • Yeni beta, WhatsApp’ın kullanıcı adlarını tanıtmaya çalıştığını gösteren kod içeriyor.
  • Kullanıcılar telefon numaralarını gizleyebilir ve bunun yerine kullanıcı adlarını gösterebilir.

WhatsApp’ın en son güncellemesi şu anda kullanıma sunuluyor. Google Play Beta Programı. Uygulamanın bu beta sürümü, WhatsApp kullanıcı adlarının gelecekte kullanılabileceğini gösteriyor.

Yeni yayınlanan güncellemenin kodunu incelerken, arkadaşlar WABetaBilgisi yeni bir özellik fark etti. Görünüşe göre WhatsApp, uygulamaya kullanıcı adlarını getirmek için çalışıyor.

Şu anda hesaplar, kullanıcıları tanımlamanın bir yolu olarak yalnızca telefon numaralarını kullanır. Bir kullanıcı adı oluşturma seçeneğinin eklenmesi, hesapların tanımlanması için başka bir yol sağlar.

WhatsApp kullanıcı adı

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden biri olan Telegram, kullanıcı adlarını zaten uygulamaya koydu. Kullanıcıların iletişim bilgilerini gizlemelerine ve kullanıcı adlarını vermelerine olanak tanır. Ek olarak, TON blok zincirini kullanan kişiler ve kanallar için premium kullanıcı adları için açık artırmalar yapmaya da başladı.

Özellik hala geliştirilme aşamasında olduğu için WhatsApp’ın kullanıcı adlarını nasıl kullanacağını bilmek için henüz çok erken. Uygulamanın, kullanıcıların telefon numaralarını gizlemesine ve bunun yerine kullanıcı adlarını göstermesine izin vermesi mümkündür. Bu, özellikle arkadaş ve aile çevrenizin dışındaki kişilerle iletişim kurarken ekstra bir gizlilik katmanı sağlar. Bu uygulama aynı zamanda kişileri telefon numaraları yerine kullanıcı adlarıyla aramayı da mümkün kılabilir. WhatsApp, Telegram’ı taklit edecek ve premium kullanıcı adları için müzayedeler düzenlemeye başlayacak mı? Bekleyip görmemiz gerekecek.

Çıkışa göre, kullanıcı adı alanı Ayarlar’daki Profil sayfasında yer alacaktır. Özelliğin herkese açık hale getirileceğine dair bir garanti yok, ancak gelecekte gelmesi olası.

WhatsApp gelecekte kullanıcı adlarını tanıtabilir

Teknory