Woot, 3,99 $ gibi düşük fiyatlarla teknoloji stilini sevimli hale getiriyor

Bir iPhone’a para ayırdıktan sonra aksesuarlar gündeminizin ön sıralarında yer almayabilir. Ancak teknoloji hayatınıza biraz renk katabilecek çok sayıda uygun fiyatlı eklenti var. Bir düşünün; AirPods mu? Onlar, en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken sizi o karışık tellerden kurtaran minik müzikal yardımcılar gibidirler. Ayrıca, hareket halindeyken yapılan aramalar için son derece kullanışlıdırlar. Bu tatil sezonunda kendinize […]

Woot, 3,99 $ gibi düşük fiyatlarla teknoloji stilini sevimli hale getiriyor

Bir iPhone’a para ayırdıktan sonra aksesuarlar gündeminizin ön sıralarında yer almayabilir. Ancak teknoloji hayatınıza biraz renk katabilecek çok sayıda uygun fiyatlı eklenti var.

Bir düşünün; AirPods mu? Onlar, en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken sizi o karışık tellerden kurtaran minik müzikal yardımcılar gibidirler. Ayrıca, hareket halindeyken yapılan aramalar için son derece kullanışlıdırlar.

Bu tatil sezonunda kendinize bir hediye vermek ya da sevdiğiniz birine hediye vermek istiyorsanız, Woot’un sunduğu teklifler Apple aksesuarlarında büyük fiyat düşüşleriyalnızca 3,99$’dan başlayan fiyatlarla.

Bilek vızıltısı

Akıllı saat severlere bakın: inanılmaz bir fırsat yakalayın Apple Watch Seri 6 (GPS) – 40 mm, yalnızca 199,99 $ (başlangıçta 399,99 $) karşılığında teklif ediliyor. Sadece büyük bir değer değil, aynı zamanda gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz sağlam bir yol arkadaşıdır. Bu akıllı saat, EKG, günlük aktivite takibi ve acil SOS dahil gerekli tüm özelliklere sahiptir. Elbette, Apple Pay ve en sevdiğiniz müzikleri, podcast’leri ve sesli kitapları dinleme yeteneği gibi iPhone’unuzdan bekleyebileceğiniz olmazsa olmaz özelliklere de sahiptir.

Sizin dokunuşunuz, sizin teknolojiniz

Bir çift AirPod’unuz varsa, yanlış yapmış olamazsınız. TALK WORKS AirPods Kılıf Kapağı — teknolojinize kişisel bir dokunuş katmanın harika bir yolu ve sadece 3,99 $ karşılığında mükemmel bir çorap doldurucu. Silikon kaplama, AirPods kasanızın korunmasını sağlamak için sağlam bir kavrama yüzeyi sunar. Aynı zamanda inanılmaz derecede kullanışlıdır; kılıf kablosuz şarjı engellemez ve yerleşik karabina, yürürken, yürüyüş yaparken veya egzersiz yaparken AirPods kasanızı sabitlemek için mükemmeldir.

Akıllı takip

Kişisel eşyalarınızı alışkanlıkla kaybediyorsanız, istek listenize bir veya iki Apple AirTag koyarsanız iyi edersiniz. Ve eğer bir tane alacak kadar şanslıysanız, onu çantanıza, el çantanıza veya bagajınıza şık bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Apple AirTag Deri Loop. Dört çarpıcı renkte sunulan bu ürün, gününüze lüks bir dokunuş katmak ve AirTag’inizi korumak kolaydır. 12,99$ fiyatla satışa sunulan bu muhteşem değer kaçırılmayacak bir fırsat.

Daha az ödeyerek tatil sezonunun keyfini çıkarın ve iPhone deneyiminizi daha sorunsuz, daha kullanışlı ve biraz daha şık hale getirin. Vay. Bu, iPhone’unuza kendi küçük gardırobunu vermek gibi bir şey!

Teknory