Word, PowerPoint, Teams ve Excel’e Yapay Zeka Getiren Microsoft 365 Yardımcı Pilot Onaylandı

Tüm uygulamalar için Yardımcı Pilot kullanımının isteğe bağlı olduğunu belirtmekte fayda var. Kullanıcılar, yapay zekanın ürettiği her şeyi atmayı veya saklamayı ve söylemek istedikleri şeye göre düzenlemeyi seçebilir. Microsoft Word için Copilot, kullanıcının istediği gibi değiştirebileceği tüm bir belgeyi sıfırdan oluşturabilir veya yol boyunca düzenleme yardımı sunabilir. PowerPoint Uygulamasında, Yapay Zeka, Yardımcı Pilota verilen bir […]

Word, PowerPoint, Teams ve Excel’e Yapay Zeka Getiren Microsoft 365 Yardımcı Pilot Onaylandı

Tüm uygulamalar için Yardımcı Pilot kullanımının isteğe bağlı olduğunu belirtmekte fayda var. Kullanıcılar, yapay zekanın ürettiği her şeyi atmayı veya saklamayı ve söylemek istedikleri şeye göre düzenlemeyi seçebilir. Microsoft Word için Copilot, kullanıcının istediği gibi değiştirebileceği tüm bir belgeyi sıfırdan oluşturabilir veya yol boyunca düzenleme yardımı sunabilir. PowerPoint Uygulamasında, Yapay Zeka, Yardımcı Pilota verilen bir komut istemine dayalı olarak eksiksiz bir sunum yapma yeteneğine sahiptir.

Gelen kutusunu daha az karmaşık ve dağınık hale getirmek için Outlook’ta yardımcı pilot kullanılacaktır. Excel’i Copilot işleviyle kullanmak, veri görselleştirmelerini kolaylaştırabilir ve elektronik tablolarda eğilimleri bulabilir. Toplantılar, yeni AI işleviyle Teams’de özetlenebilir.

Microsoft, müşterilerinin veri güvenliği/robot-derebeyi ile ilgili korkularını yatıştırma çabası içinde, dil modellerinin kullanıcının belirli bireysel verileri yerine büyük dil modelleri kullanılarak eğitildiğini de belirtti. Şu anda Copilot için halka açık bir çıkış tarihi verilmedi, ancak lisanslama ve/veya aboneliklerle ilgili ayrıntılar “yakında paylaşılacak.”

Teknory