Xbox Kasım Güncellemesi Büyük Discord İyileştirmesiyle Geldi

Discord hesabınızın Xbox konsolunuza bağlı olduğunu varsayarsak, Microsoft takip ettiğiniz sunucuları açıp ses kanallarına katılabileceğinizi söylüyor. Xbox’ın duyurusunun yanında bir ekran görüntüsünde gösterdiği özelliğe, kılavuzun Partiler ve Sohbetler bölümünden erişilebilir. Daha da iyisi, entegrasyon, hangi arkadaşlarınızın o anda bir sunucunun sesli sohbetinde olduğunu gösteren küçük bir parça içerir. Bunun ötesinde, Microsoft ayrıca bu konsol güncellemesinin… Okumaya devam et Xbox Kasım Güncellemesi Büyük Discord İyileştirmesiyle Geldi

Xbox Kasım Güncellemesi Büyük Discord İyileştirmesiyle Geldi

Discord hesabınızın Xbox konsolunuza bağlı olduğunu varsayarsak, Microsoft takip ettiğiniz sunucuları açıp ses kanallarına katılabileceğinizi söylüyor. Xbox’ın duyurusunun yanında bir ekran görüntüsünde gösterdiği özelliğe, kılavuzun Partiler ve Sohbetler bölümünden erişilebilir.

Daha da iyisi, entegrasyon, hangi arkadaşlarınızın o anda bir sunucunun sesli sohbetinde olduğunu gösteren küçük bir parça içerir. Bunun ötesinde, Microsoft ayrıca bu konsol güncellemesinin mikrofondayken gürültü bastırma yoluyla istenmeyen gürültüyü kurcalayacağını söylüyor – ancak herkesin ses beslemenizi herhangi bir nedenle ham duymasını istiyorsanız, Discord seçenekler menüsünde gürültü bastırmayı kapatabilirsiniz.

Bu arada, Xbox dünyasında yeniyseniz veya Xbox Series X’e güncelleme yapmadan önce bir süre beklediyseniz, en iyi deneyim için muhtemelen aşina olmanız gereken bir dizi başka kullanışlı özellik vardır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow