Yaklaşan bu Google Play Store arama ayarının büyük hayranları değiliz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Yeni keşfedilen kanıtlara göre Play Store özel bir arama sekmesine sahip olabilir. Bu arama sekmesi Play Store’un üst kısmında görülen arama çubuğunun yerini alabilir. Aramanızı yazmak için uygulamanın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanmanız yeterli olduğundan, Google Play Store’da içerik aramak kolay bir iştir. Artık Google, vitrinin gelecekteki bir sürümünde […]

Yaklaşan bu Google Play Store arama ayarının büyük hayranları değiliz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Yeni keşfedilen kanıtlara göre Play Store özel bir arama sekmesine sahip olabilir.
  • Bu arama sekmesi Play Store’un üst kısmında görülen arama çubuğunun yerini alabilir.

Aramanızı yazmak için uygulamanın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanmanız yeterli olduğundan, Google Play Store’da içerik aramak kolay bir iştir. Artık Google, vitrinin gelecekteki bir sürümünde arama işlevselliğini genişletiyor gibi görünüyor.

GApps ve Leaks Telegram grubu Play Store’un özel bir arama sekmesine sahip olabileceğine dair kanıt keşfetti. Bu arama sekmesine, mevcut uygulamalar, oyunlar ve kitaplar sekmelerinin yanı sıra uygulamanın alt kısmındaki bir düğme aracılığıyla erişilebilecek. Arama sekmesi de arama önerilerini görüntüler. Soldaki ekran görüntüsüne göz atın.

Sağdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi, bu arama sekmesinin ve özel sayfanın üstteki arama çubuğunun yerini alabileceğine inanılıyor. Bu, kullanıcı deneyimi açısından bir geri adım gibi görünüyor; bir aramayı başlatmak için iki dokunuş gerekiyor. Üst arama çubuğunun kalmasını gerçekten umuyoruz, bu nedenle son sürümde tüm bunların nasıl çalıştığını bekleyip görmemiz gerekecek.

Aksi takdirde Google, devlete bağlı uygulamaları ve Telegram grubunu da etiketlemek için çalışıyor kanıt bulundu bu rozetin. Grup tarafından tespit edilen sözde bir açıklamada “Play, bu uygulamanın bir devlet kurumuna bağlı olduğunu doğruladı” yazıyor.

Yaklaşan bu Google Play Store arama ayarının büyük hayranları değiliz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow