Yaklaşan Rom-Com Filminde Sydney Sweeney Gerçek Bir Örümcek Tarafından Isırıldı

Özet Sydney Sweeney, romantik komedi Any But You’nun bir sahnesini çekerken gerçek bir örümcek tarafından ısırıldı. Sweeney, örümcek ısırığı hikayesini aralarında Jimmy Fallon’un Başrol oynadığı The Tonight Show’un da bulunduğu birçok talk show’da paylaştı ve hatta olayın görüntülerini gösterdi. Sweeney’nin Senden Başkası filminin çekimi sırasında bir örümcek tarafından ısırılması, Örümcek Kadın’ı canlandıracağı bir sonraki filmi […]

Yaklaşan Rom-Com Filminde Sydney Sweeney Gerçek Bir Örümcek Tarafından Isırıldı

Özet

 • Sydney Sweeney, romantik komedi Any But You’nun bir sahnesini çekerken gerçek bir örümcek tarafından ısırıldı.
 • Sweeney, örümcek ısırığı hikayesini aralarında Jimmy Fallon’un Başrol oynadığı The Tonight Show’un da bulunduğu birçok talk show’da paylaştı ve hatta olayın görüntülerini gösterdi.
 • Sweeney’nin Senden Başkası filminin çekimi sırasında bir örümcek tarafından ısırılması, Örümcek Kadın’ı canlandıracağı bir sonraki filmi Madame Web’in habercisidir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Sydney Sweeney çekimler sırasında gerçek bir örümcek tarafından ısırıldı Senden başka kimse. İtibaren Kolay bir Ve Aralarında duygusal birliktelik olmayıp sadece cinsel ilişki olan iki kişi Yönetmenliğini üstlenen Will Gluck, yeni romantik komedide Sweeney ve Glen Powell, birbirlerinden nefret etmelerine rağmen Avustralya’daki bir destinasyon düğününde çift gibi davranan iki kişiyi canlandırıyor. Dan başka Coşku Ve Üst: Silah Maverick yıldızlar, Senden başka kimse Kadroda ayrıca Alexandra Shipp, GaTa, Michelle Hurd, Dermot Mulroney, Rachel Griffiths ve Bryan Brown yer alıyor.

Önünde Senden başka kimse Çıkış tarihi itibariyle Sweeney, çekimler sırasında bir örümcek tarafından ısırıldığına dair bir hikaye paylaşarak ortalıkta dolaşıyor. Açık Kelly ve Mark’la yaşaoyuncu kendisini ısıran şeyin bir avcı örümceği olduğunu ve bunun sonucunda “berbat“işaretledi ve bunu yapmasını istedi”ilaç al“:

Bu gerçek bir örümcekti. Beni ısırdı. Bir avcıydı. O sahneyi çekerken beni ısırdı. O kadar acıdı ki elimde korkunç, korkunç izler vardı. İlaçları falan almak zorunda kaldım. Çünkü Avustralya’da her şey sizi öldürebilir.

Sweeney de programa çıktı Bugün Gösteriyi Powell’la birlikte gerçekleştirdiler ve ikisi sahneyle ilgili daha fazla ayrıntı paylaştı:

Sweeney: Örümcek aslında beni sahnenin ortasında ısırdı ama kimse kes demedi çünkü bu sahnede çok dramatik, ilginç bir seçim yaptığımı düşünüyorlardı. Sonunda anlayan tek kişi Glen oldu; oyunculuk yaptığımı sanıyorlardı ama aslında bu beni ısırdı.

Powell’ın: Birisi bir örümcek tarafından ısırıldığında sesinde farklı bir ton çıkıyor. Bunun gerçekten dramatik bir gelişme olduğunu düşündük.

Açık Jimmy Fallon Başrollü The Tonight ShowSweeney, 6:50. dakikadan itibaren bir örümcek tarafından ısırıldığına dair gerçek görüntüleri paylaştı:


Sydney Sweeney’nin Senden Başka Herkes Örümcek Isırığı Bir Sonraki Filminin Habercisi Oluyor

Madame Web'de Julia Carpenter/Örümcek Kadın rolünde Sydney Sweeney

Görüldüğü gibi Senden başka kimse Fragmanda, Bea ve Ben’in grup yürüyüşü sırasında romantik oyunlarını daha inandırıcı hale getirmek için birbirleriyle el sıkıştıkları bir sahne var. Yürüyüşçü arkadaşları zar zor fark ederken, Bea sonunda Ben’in pantolonundan büyük bir örümcek çıkarıp bir kenara fırlatıyor. Bu sahneyi çekerken Sweeney saldırgan avcı örümceği tarafından ısırıldı ve bu, tamamen tesadüf eseri, aslında bir sonraki filminin habercisiydi.

Sonrasında Senden başka kimseSweeney, Sony’nin Spider-Man Universe filminde rol alıyor. Madam WebDakota Johnson’ı da Cassandra Webb rolünde canlandırıyor. Marvel filminde Sweeney, Örümcek Kadın olarak da bilinen Julia Carpenter rolünü canlandırıyor. Çizgi romanlarda karakter, aslında bir örümcek tarafından ısırılan Peter Parker’ın aksine, kazara örümcek zehiri enjekte edildikten sonra güçlerini kazanıyor, ancak yine de Sweeney bir örümcek tarafından ısırılıyor. Senden başka kimse Örümcek Kadın olarak yaklaşmakta olan rolü göz önüne alındığında eğlenceli bir tesadüf.

Senden başka kimse 22 Aralık’ta vizyona girecek Madam Web 14 Şubat 2024’te vizyona giriyor.

Kaynak: Kelly ve Mark’la yaşa/Bugün/Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show

 • Senden Başka Herkes <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/10/anyone-but-you-movie-poster.jpg”/>
  Senden Başka Herkes

  Yayın tarihi:
  2023-12-22

  Müdür:
  Sıralamak

  Döküm:
  Sıralamak

  Değerlendirme:
  Henüz derecelendirilmedi

  Türler:
  Sıralamak

  Yazarlar:
  Sıralamak

  Hikaye Yazan:
  Ilana Wolpert

  Stüdyo(lar):
  Sıralamak

  Distribütör(ler):
  Sıralamak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow