DC Yanlışlıkla İptal Edilen 90 Milyon Dolarlık Batgirl Filmini Asla Göremeyeceğiniz Bir Şekilde Tanıtıyor

Özet DC’nin Blue Beetle filmi promosyonları yanlışlıkla iptal edilen Batgirl filmini içeriyordu ve DC’nin film manzarasının karmaşık tarihini vurguladı. Blue Beetle filminin çok az promosyon aldığı düşünülüyor, bu da hayranların meseleyi kendi hallerine almasına ve #BlueBeetleBattalion hashtag’ini kullanarak filmi tanıtmasına neden oluyor. Batgirl’ün Blue Beetle ürünlerine dahil edilmesi, hayranlara bazı filmlerin karşılaştığı muameleyi hatırlatarak, Blue […]

DC Yanlışlıkla İptal Edilen 90 Milyon Dolarlık Batgirl Filmini Asla Göremeyeceğiniz Bir Şekilde Tanıtıyor

Özet

  • DC’nin Blue Beetle filmi promosyonları yanlışlıkla iptal edilen Batgirl filmini içeriyordu ve DC’nin film manzarasının karmaşık tarihini vurguladı.
  • Blue Beetle filminin çok az promosyon aldığı düşünülüyor, bu da hayranların meseleyi kendi hallerine almasına ve #BlueBeetleBattalion hashtag’ini kullanarak filmi tanıtmasına neden oluyor.
  • Batgirl’ün Blue Beetle ürünlerine dahil edilmesi, hayranlara bazı filmlerin karşılaştığı muameleyi hatırlatarak, Blue Beetle’ın tanıtım eksikliğine dikkat çekiyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

DC’nin yaklaşan promosyonları mavi böcek iptal edilen 90 milyon doları yanlışlıkla tanıttıktan sonra film daha karmaşık hale geldi Yarasa kız film. mavi böcek Jamie Reyes resmi olarak ilk DCU kahramanı olduğu için, yeni DC Evreni’nin mevcut yapılanmasında tehlikeli bir yeri var, Süpermen: Miras ilk DCU filmi olarak onaylandı, bu da Reyes’in ilk ortaya çıkışındaki olayların çok hızlı bir şekilde canon değilmiş gibi gösterilebileceğini düşündürüyor. Belki de bu karmaşıklık nedeniyle, filmin reklam veya tanıtım açısından çok az aldığı kaydedildi ve bu, iptal edildiğinden beri yanlışlıkla aynı zamanda bir örneği de içeriyor. Yarasa kız film izleyicilerden daha fazla ilgi görüyor.

Twitter kullanıcısı Croc_Block tanıtmayı amaçlayan bir gönderi yaptıktan sonra bu talihsiz kuruluma dikkat çekti mavi böcekHayranlar, DC filminin yutturmacasını denemek ve desteklemek ve olası izleyicilerin filmden ve tutkulu hayran kitlesinden haberdar olmasını sağlamak için #BlueBeetleBattalion hashtag’ini kullanıyor.

Daha sonra, promosyon için netleşti mavi böcek için bir promosyon da içeriyordu. Yarasa kızberi kesilmiş filmin logosu, ” etiketli bir bölümdeki birkaç logodan biriydi.Yakında çıkacak tüm DC filmlerine göz atın.” Gerçeği göz önüne alındığında Yarasa kız hiçbir şekilde yakında gelmeyecek – ve filmin görüntülerini halka gösterme niyeti olmadığı göz önüne alındığında, görünüşe göre asla olmayacak – bu ayrıntı, bunun nasıl ve neden olduğuna dair açıklama nispeten sıradan olsa da, bazı dikkate değer küçümsemelere neden oldu.


Blue Beetle’ın Ürününün Üzerinde Neden Batgirl Var?

Bir taksitin kesimden bir süre sonra çıkması tuhaf görünse de Yarasa kız film resmi olarak vizyon programlarından çıkarıldı, ürününde hala filmin promosyonu var, çizgi roman standının kendisi, halihazırda piyasaya sürülen bazı DC filmlerinin reklamlarını içerdiğinden, görünüşe göre duyurular yapılmadan önce yapılmıştı. Yarasaadam. Muhtemel senaryo, mavi böcek standın bir kısmı ya önceden var olan çizgi roman standlarına eklenti olarak mağazalara sağlandı ya da çok daha önce onlara gönderildi. Yarasa kız iptal edildi ve DC’nin son zamanlardaki film manzarasının karmaşık tarihine talihsiz bir kaside yarattı.

Durum nispeten basit görünse de, istemeden bazı daha büyük sorunlara, yani karşılaştırmalı terfi eksikliğine ilişkin olarak vurur. mavi böcek kendisi. Aldatmaca için daha az aktif reklamcılıkla, hayranlar bunun yerine filmi kendilerinin yapabileceği şekilde, genellikle yaratıcı yollarla tanıtmaya başladılar. Bu itibarla, tepki mavi böcek zaten iptal edilmiş olanı tanıtıyor gibi görünen mallar Yarasa kız bazı filmlerin karşı karşıya kalabileceği muameleyi hatırlatmak için başka türlü sahip olamayabileceği bir akor vurur.

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory