Yalnızca 180 ABD Doları olan bir iPad ile ailenizin sizinle FaceTime yapmasına daha fazla yardımcı olun

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Apple iPad Air’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 499 $ yerine sadece 179,99 $’a — bu %63’lük bir indirim. Teknolojiden daha az anlayan akrabalarınızın bağlantıda kalmasına yardımcı olmak ister misiniz? iPad’lerin basit bir kullanıcı arabirimi ve aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca uygulama vardır ve az kullanılan bir tanesini büyük bir fiyata […]

Yalnızca 180 ABD Doları olan bir iPad ile ailenizin sizinle FaceTime yapmasına daha fazla yardımcı olun

TL;DR: 9 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Apple iPad Air’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 499 $ yerine sadece 179,99 $’a — bu %63’lük bir indirim.


Teknolojiden daha az anlayan akrabalarınızın bağlantıda kalmasına yardımcı olmak ister misiniz? iPad’lerin basit bir kullanıcı arabirimi ve aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca uygulama vardır ve az kullanılan bir tanesini büyük bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu yenilenmiş iPad Air(yeni bir sekmede açılır) harika bir hediye olabilir ve sadece 179,99 dolar.

Ailenizle bağlantı kurmanın kolay bir yolu

Bu yenilenmiş iPad, bir aile üyesi için harika bir hediye olabilir. Daha eski bir model, ancak kullanıldığına dair herhangi bir işaret bulmakta zorlanacağınız bir noktaya kadar yenilendi. “B” notu, hafif sürtünme veya çizikler fark edebileceğiniz anlamına gelir, ancak bu, birlikte verilen geçmeli kılıfın kapatamayacağı bir şey değildir. Aile üyeniz bir doğa aşığıysa, teknolojiyi yeniden kullanmak doğayı korumanın harika bir yolu olduğundan hediyelerinin yenilendiğini duyunca heyecanlanabilirler. e-atıkları azaltmak — fiyat ve çevre dostu olma arasında, bu bir kazan-kazan durumudur.

9,7 inçlik Retina Ekran hala kristal netliğinde. Akış yaparken, çevrimiçi konuşurken veya sadece solitaire oynarken, iPad’lerin ünlü canlı renklerinin ve netliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Aileniz, 5 MP arka kamerayı veya 1,2 MP ön kamerayı kullanarak fotoğraf ve FaceTime çekebilir. Birlikte verilen AC yıldırım kablosuyla tek bir şarjla 10 saate kadar kullanım elde edin. Sık uçan bir yolcu için bir hediye arıyorsanız, ona yalnızca yarım kilo ağırlığında bir tablet alın.(yeni bir sekmede açılır). Kendini havalı hissediyorsan, beğeneceğini düşündüğün bazı oyunları önceden indirebilirsin.

Aileniz için uygun fiyatlı bir tablet

En teknoloji meraklısı olmasalar bile ailenizin bağlantıda kalmasına yardımcı olun. Tatil için zamanında elinize ulaşabilecek yüksek kaliteli, yenilenmiş bir tabletten tasarruf etme şansınız işte burada. Sınırlı bir süre için bir Apple iPad Air edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99 $ (kayıtlı 499 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory