Yeni Echo Show 8, tüm zamanların en düşük fiyatıyla akıllı bir hediye

3. Nesil Echo Show 8, Amazon’un akıllı ekran serisinde, gelişmiş görsel-işitsel deneyimlere ve akıllı ev entegrasyonuna odaklanan önemli bir yükseltmeye işaret ediyor. 8 inçlik bir HD dokunmatik ekrana ve çok saygın bir ses çıkışı için oda akustik algılama ve gürültü azaltma teknolojisiyle birleşen yeni eklenen uzamsal sese sahiptir. Amazon Echo Show 8 (3. Nesil) Amazon […]

Yeni Echo Show 8, tüm zamanların en düşük fiyatıyla akıllı bir hediye

3. Nesil Echo Show 8, Amazon’un akıllı ekran serisinde, gelişmiş görsel-işitsel deneyimlere ve akıllı ev entegrasyonuna odaklanan önemli bir yükseltmeye işaret ediyor. 8 inçlik bir HD dokunmatik ekrana ve çok saygın bir ses çıkışı için oda akustik algılama ve gürültü azaltma teknolojisiyle birleşen yeni eklenen uzamsal sese sahiptir.

Amazon Echo Show 8 (3. Nesil)Amazon Echo Show 8 (3. Nesil)

Amazon Echo Show 8 (3. Nesil)

Echo Show 8, Amazon cihaz ekosistemine yatırım yapanlar için mükemmel bir akıllı ekrandır.

Echo Show 8, Amazon’un orta sınıf akıllı ekranıdır. 8 inçlik ekranı, görsel bir arayüz, web tarayıcısı, görüntülü arama ve kapı zillerini ve güvenlik kameralarını kontrol etme yeteneği ekleyerek Alexa’nın yeteneklerini genişletiyor. Ayrıca video haberleri ve tariflerin yanı sıra Netflix ve Prime Video gibi bir dizi yayın hizmetini de alabilirsiniz.

Cihaz 13 MP kamerayla donatılmıştır ve görüntülü görüşme deneyimi, uçtan uca cam ve otomatik çerçeveleme özelliğine sahip ortalanmış bir kamera ile iyileştirilmiştir. Akıllı ev yönetimi, Zigbee, Matter ve Thread’i destekleyen yerleşik hub sayesinde ek cihazlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Kullanıcılar, sesli komutları veya ekranı kullanarak çeşitli uyumlu cihazları kontrol edebilir. Ayrıca mikrofon/kamera kapatma düğmesi ve dahili kamera deklanşörü de dahil olmak üzere çok sayıda gizlilik kontrolü katmanı bulunur. Bu nesildeki diğer gelişmeler arasında, daha hızlı görüntü yanıtları için daha hızlı bir işlemci ve hem işlevsellik hem de çevresel sorumluluğu vurgulayan genel bir tasarım yer alıyor.

Noel’e geri sayım başladı, yukarıdaki widget’ı kullanarak bu Echo Show 8 fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni Echo Show 8, tüm zamanların en düşük fiyatıyla akıllı bir hediye

Teknory