Yeni LG MyView monitörleri aynı zamanda webOS’lu TV’lerdir

TL;DR Yeni LG MyView akıllı monitörler yerleşik webOS ile 4K ekranlar sunuyor. Bu, monitörlerin geleneksel bir bilgisayar ekranı, TV, kablosuz ekran ve daha fazlası gibi davranmasını sağlar. Giriş seviyesi monitörün fiyatı 499 dolar ve LG yakında satışa sunulacağını açıklayacak. Çoğu insanın evinde bilgisayar monitörleri ve televizyonlar vardır. Çoğu zaman bunlar ayrı cihazlardır. Ancak TV’leri monitör […]

Yeni LG MyView monitörleri aynı zamanda webOS’lu TV’lerdir

TL;DR

  • Yeni LG MyView akıllı monitörler yerleşik webOS ile 4K ekranlar sunuyor.
  • Bu, monitörlerin geleneksel bir bilgisayar ekranı, TV, kablosuz ekran ve daha fazlası gibi davranmasını sağlar.
  • Giriş seviyesi monitörün fiyatı 499 dolar ve LG yakında satışa sunulacağını açıklayacak.

Çoğu insanın evinde bilgisayar monitörleri ve televizyonlar vardır. Çoğu zaman bunlar ayrı cihazlardır. Ancak TV’leri monitör olarak kullanma yönünde giderek artan bir trend var ve LG, yeni LG MyView akıllı monitör serisiyle bu trende büyük ölçüde eğiliyor.

MyView ailesindeki üç monitör, 60Hz yenileme hızlarına sahip 32 inç 4K ekrana (3.840 x 2.160) sahiptir. Başka bir deyişle, 4K üretkenlik monitörü için oldukça standart özellikler. Bununla birlikte MyView serisinde ayrıca Wi-Fi ve Bluetooth desteği, dahili webOS ve kullanışlı bir uzaktan kumanda bulunur. Bu özellikleri diğer bilgisayar monitörlerinin çoğunda bulamazsınız.

Temel olarak bu, MyView’ın üç farklı görevi gerçekleştirmesine olanak tanır:

  • Bir PC veya dizüstü bilgisayara HDMI veya kablosuz bağlantısı olan standart bir bilgisayar monitörü
  • Netflix, Apple TV Plus, Plex vb. eğlence uygulamalarını destekleyen bir televizyon.
  • Microsoft 365 ve Google Takvim gibi yerleşik uygulamalar sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymayan bir üretkenlik makinesi

Elbette 60Hz yenileme hızı, bir monitörden ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kriterlerin karşılanmasını engelleyecektir çünkü 60Hz, çoğu ciddi oyuncu için yeterli değildir. Yine de, dizüstü bilgisayar olmadan hızlı iş yapmalarına veya TV’nin yerine geçmelerine olanak tanıyan çok yönlü bir ekran isteyen biri için LG MyView serisi iyi bir seçim gibi görünüyor.

Seride çok benzer özelliklere sahip üç model var (üçü de 4K/60Hz ve 31,5 inç IPS ekranlı). Giriş seviyesi modelde (32SR70U) web kamerası desteği, ayarlanamayan bir taban, iki USB 2.0 bağlantı noktası ve 45W şarjı destekleyen bir USB-C bağlantı noktası (örneğin bir dizüstü bilgisayar için) yoktur. Orta model (32SR83U), ayrı olarak satılan bir web kamerasını, 65 W şarjlı üç USB-C bağlantı noktasını, USB 2.0 bağlantı noktasını desteklemez, ayarlanabilir bir standı destekler ve biraz daha parlaktır. En üst düzey model (32SR85U), orta düzey modelin tüm özelliklerini içerir ancak web kamerasını dahil eder ve USB-C şarj hızını 90 W’a çıkarır.

LG’nin yeni MyView serisi için herhangi bir kullanılabilirlik bilgisi yoktu. Ancak bunları doğrudan LG’den satın alabileceğiniz ve fiyatın üst seviye model için 599 dolar, diğer iki model için ise 499 dolar olacağı söylendi. Muhtemelen CES 2024’te daha fazlasını öğreneceğiz.

Yeni LG MyView monitörleri aynı zamanda webOS’lu TV’lerdir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow