Yeni sızıntı dördüncü Pixel 7a rengini ortaya koyuyor

TL;DR Yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Pixel 7a’yı dördüncü bir renk grubunda gösteriyor. Yeni rengin Mercan olarak adlandırıldığına inanılıyor. İlk kez bir Pixel telefon dört renkte sunuluyor. Bugün erken saatlerde, bazı boşlukları dolduran bir sızıntı bize Google Pixel 7a’nın teknik özelliklerinin tam bir resmini verdi. Şimdi yeni bir sızıntı, Google Pixel 7a’nın renkleriyle aynı şeyi […]

Yeni sızıntı dördüncü Pixel 7a rengini ortaya koyuyor

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Pixel 7a’yı dördüncü bir renk grubunda gösteriyor.
  • Yeni rengin Mercan olarak adlandırıldığına inanılıyor.
  • İlk kez bir Pixel telefon dört renkte sunuluyor.

Bugün erken saatlerde, bazı boşlukları dolduran bir sızıntı bize Google Pixel 7a’nın teknik özelliklerinin tam bir resmini verdi. Şimdi yeni bir sızıntı, Google Pixel 7a’nın renkleriyle aynı şeyi yapıyor.

Tanınmış ve saygın sızıntı Evan Blass bugün bize Pixel 7a’nın yeni bir görüntüsünü vermek için Twitter’a gitti. Pixel 7a’nın render görüntülerini daha önce görmüş olsak da, hiç böyle görmemiştik. En son render sızıntısı, Coral Google Nest Mini’ye çok benzeyen turuncumsu / pembe bir renkle kaplanmış ahizeyi gösteriyor. Bu renk grubunun Mercan olarak da adlandırıldığına inanılıyor.

Piksel 7a Mercan 2

Daha önce Pixel 7a’nın sırasıyla Pamuk ve Karbon olarak bilinen beyaz ve siyah renklerini öğrenmiştik. Daha sonra, bir sızıntı bize yeni Arktik Mavisi renk grubunu görmemizi sağladı. Şimdi Coral, renk yolu yapbozunun muhtemelen son parçası olarak gruba katılıyor.

Daha önceki sızıntılara göre, Pixel 7a’nın 10 Mayıs’ta Google I/O 2023 sırasında 499 ABD doları fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefonun 8 GB LPDDR5 RAM ve 128 GB UFS 3.1 dahili depolama ile Tensor G2 çip üzerinde çalışması bekleniyor. OIS’li 64 MP birincil arka kamera, 12 MP ultra geniş arka kamera ve 10.8 MP ön kamera olacak.

Google Pixel A serisi için bir başka ilk olarak, telefonun 90Hz ekrana sahip olması gerekiyor. Ve cihazın 72 saatlik pil yedeği olduğu iddia edilen 4.400 mAh pile sahip olduğu söyleniyor. Toplamda, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel A’sı öncekilerden belirgin şekilde daha kaliteli olacak. Bu muhtemelen Google’ın yeni nesil telefon için fiyat etiketini artırmasının nedenidir.


Yeni sızıntı dördüncü Pixel 7a rengini ortaya koyuyor

Teknory