Yeni sızıntı Mobvoi’nin Wear OS 3 ile birlikte gelebilecek TicWatch Pro 5’ini gösteriyor

TL;DR Mobvoi’nin yeni nesil TicWatch’ının bir görüntüsü internete sızdırıldı. Sızıntı, yeni TicWatch’ın Wear OS 3 ve Snapdragon W5 Plus yongası ile gelebileceğini iddia ediyor. Mobvoi bir nesli atlayabilir ve cihaza TicWatch Pro 5 adını verebilir. Mobvoi’nin bir sonraki akıllı saatiyle ilgili haberleri bekliyorsanız beklemeyi bırakabilirsiniz. Mobvoi’nin yeni nesil TicWatch’ının bir görüntüsü, birkaç ayrıntıyla çevrimiçi olarak […]

Yeni sızıntı Mobvoi’nin Wear OS 3 ile birlikte gelebilecek TicWatch Pro 5’ini gösteriyor

TL;DR

  • Mobvoi’nin yeni nesil TicWatch’ının bir görüntüsü internete sızdırıldı.
  • Sızıntı, yeni TicWatch’ın Wear OS 3 ve Snapdragon W5 Plus yongası ile gelebileceğini iddia ediyor.
  • Mobvoi bir nesli atlayabilir ve cihaza TicWatch Pro 5 adını verebilir.

Mobvoi’nin bir sonraki akıllı saatiyle ilgili haberleri bekliyorsanız beklemeyi bırakabilirsiniz. Mobvoi’nin yeni nesil TicWatch’ının bir görüntüsü, birkaç ayrıntıyla çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Bugün, tanınmış sızıntıcı Kuba Wojciechowski en iyi yaptıkları şeyi yaptı ve yeni bir sızıntı yayınlamak için Twitter’a gitti. Yeni sızıntı, Mobvoi’nin yaklaşmakta olan TicWatch’ı gibi görünüyor ve muhtemelen cihaza ilk bakışımızı veriyor.

Gadget’ın TicWatch Pro 4 yerine Mobvoi TicWatch Pro 5 olarak adlandırılabileceği ortaya çıktı. Şirketin neden bir sayı atladığını merak ediyorsanız, Samsung’un Galaxy S10’dan Galaxy S20’ye geçmesinin nedeni aynı değil. Bunun daha ziyade, Çin kültüründe dört rakamının kötü şansın sembolü olduğunu düşünen batıl inançla ilgisi var.

Wojciechowski ayrıca akıllı saatin Snapdragon W5 Plus yongası ve Wear OS 3 ile geleceğini iddia ediyor. Qualcomm yeni giyilebilir platformlarını piyasaya sürdüğünde, Mobvoi’nin Snapdragon W5 Plus yongasını piyasaya süren ilk şirket olacağı duyurulmuştu. Bu saatin 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak bu planlar suya düştü.

⌚ Sızıntı: Mobvoi TicWatch Pro 5 – Snapdragon W5(+) ve Wear OS 3 ile gönderilen ilk saatlerden biri pic.twitter.com/FIg8BEcMQR

Görüntüden, tasarımın birkaç yönden selefinden biraz farklı olduğunu görebiliriz. Göze çarpan bir değişiklik, iki krondan bir krona gitmiş gibi görünmesidir. Ayrıca TicWatch Pro 3’ün pürüzsüz çerçevesi yerine dokulu bir çerçeveye sahip. Son olarak, çerçeve biraz incelmiş görünüyor.

TicWatch Pro E3 incelememizde, şüpheli aktivite ve uyku takibi, ucuz kayış ve eskiyen işletim sistemi şikayetlerimizle 5 üzerinden 4 yıldız verdik. Umarım, bu yeni TicWatch bu yanlış adımları düzeltebilir.


Yeni sızıntı Mobvoi’nin Wear OS 3 ile birlikte gelebilecek TicWatch Pro 5’ini gösteriyor

Teknory