Yeniden Doğmuş Hayranları, 1 Nisan Şakası Günü’nde En Acımasız Numaralara Maruz Kaldı

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Nisan Şakası Günü bazı hayranlara gizlice girmiş olabilir, bu yüzden tam olarak bu konuda bir şaka Daredevil: Yeniden Doğmak çok iyi çalıştı Ancak, hayranların favorisi Elden Henson’ın Foggy Nelson olarak olası dönüşüyle ​​dalga geçtiği için bazı hayranlar için çok fazla olabilirdi. Daredevil: Yeniden Doğmak 2024’te Charlie Cox, Vincent D’Onofrio ve Jon […]

Yeniden Doğmuş Hayranları, 1 Nisan Şakası Günü’nde En Acımasız Numaralara Maruz Kaldı

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Nisan Şakası Günü bazı hayranlara gizlice girmiş olabilir, bu yüzden tam olarak bu konuda bir şaka Daredevil: Yeniden Doğmak çok iyi çalıştı Ancak, hayranların favorisi Elden Henson’ın Foggy Nelson olarak olası dönüşüyle ​​dalga geçtiği için bazı hayranlar için çok fazla olabilirdi.

Daredevil: Yeniden Doğmak 2024’te Charlie Cox, Vincent D’Onofrio ve Jon Bernthal’ın rollerini yeniden üstlenmesi ve Sandrine Holt, Alaqua Cox ve Margarita Levieva gibi birkaç yeni yüzün kadroya katılmasıyla çıkacak. Henüz, Elden Henson’ın rolünü yeniden oynayacağından ya da Matt Murdock’un en iyi arkadaşı ve hukuk ortağı Foggy Nelson rolünü başka birinin oynayacağından söz edilmiyor.

Bazen stüdyolar bazı sırları gizli tutmayı sever, özellikle de şartlar müzakere aşamasındaysa veya planlar hala havadaysa ve Andrew Garfield ve Tobey Maguire gibi son sızıntıların Evden Uzakta sonunda gerçek olması bu şakayı özellikle acımasız yapan şeydir.

Henson’ın dönüşünün “duyurusu”, genellikle yaklaşan Marvel serisi hakkında güncellemeler yayınlayan, hayranlar tarafından işletilen bir Twitter sayfası aracılığıyla yapıldı.

Daredevil fanatiklerini bir dakikalığına kandırsa da, çoğu kişi söz konusu görüntünün Netflix’in setlerinden olduğunu hemen fark etti. gözüpek ikinci sezon. Ve beklendiği gibi, haberlerden duyulan sevincin yerini hemen oynanmanın haklı öfkesi aldı.

2020’yi, 2021’i ve 2022’yi henüz atlatmış ve muhtemelen sinir krizinin eşiğinde olan insanların duygularıyla bu şekilde oynamak hoş değil.

Haberlerden en çok etkilenen hayranlar, onu en havalı şekilde oynamaya çalışanlardır.

Yasın beş aşaması inkar, öfke, pazarlık, depresyon ve son olarak kabulü içerir. Ancak sonuncusuna ulaşmak, MCU hayranları için gerçekten zor.

Hala bazı şüpheleri olanlar için, Elden Henson’ı yeni dizideki rolünü yeniden canlandırması için resmi bir plan yok ve bu noktada, bunun olma ihtimali çok düşük.

Teknory