Yenilenmiş bir MacBook Pro’yu yalnızca 360 $ karşılığında edinin

TL;DR: 24 Kasım itibarıyla bu yenilenmiş MacBook Pro 13.3″‘ü yalnızca 359,97 $ karşılığında, yani %67 indirimle edinin. Akıllı telefonlardan tabletlere kadar Apple ürünleri onlarca yıldır aranıyor. Ve yakın zamanda yavaşlamayacaklar. MacBook’lar etkileyici hız, bilgisayar gücü, uzun pil ömrü ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarımı sunar. Bununla birlikte yeni modellerde ağır bir fiyat etiketi geliyor. Ancak […]

Yenilenmiş bir MacBook Pro’yu yalnızca 360 $ karşılığında edinin

TL;DR: 24 Kasım itibarıyla bu yenilenmiş MacBook Pro 13.3″‘ü yalnızca 359,97 $ karşılığında, yani %67 indirimle edinin.


Akıllı telefonlardan tabletlere kadar Apple ürünleri onlarca yıldır aranıyor. Ve yakın zamanda yavaşlamayacaklar. MacBook’lar etkileyici hız, bilgisayar gücü, uzun pil ömrü ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarımı sunar. Bununla birlikte yeni modellerde ağır bir fiyat etiketi geliyor. Ancak yenilenmiş elektronik dünyasında, MacBook’u çok düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu bir davanın örtbas edemeyeceği bir şey değil. Bu tatil sezonunda kendinize sınırlı bir süre için yalnızca 359,97 ABD dolarına lüks bir MacBook Pro hediye edin.

Tüm şovlarınıza ve resimlerinize hayat verecek 2560 x 1600 çözünürlüğe ve enerji tasarruflu LED arka ışığa sahip 13,3 inç Retina ekranda tüm iş veya oyun ihtiyaçlarınızı karşılayın. İster çoklu görev yapıyor olun, ister şirketinizin en son PowerPoint sunumunun taslağını hazırlıyor olun, bu MacBook Pro, Intel Core i5, 2,7 GHz işlemci ve 6100 Grafik kartında en iyi performansı sunar. Ayrıca Intel Turbo Boost teknolojisiyle ihtiyaç duyduğunuzda ekstra güç sağlar.

Tüm önemli görevleriniz için yeterli belleğin olmasını sağlamak amacıyla 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla donatılmıştır. Ayrıca 2015 başındaki bir model olarak WiFi ve Bluetooth 4.0 gibi modern teknolojilere sahiptir, böylece bağlantının olduğu her yerden internete erişebilir ve ihtiyaç duyduğunuz medyayı ihtiyacınız olduğunda kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca 12 saate kadar gezinme, akış veya HD FaceTime aramaları sunan 74,9 Whr Li-po pile sahiptir.

Bu cihazın “B” sınıfı yenilenmiş derecesi vardır; bu, hala olması gerektiği gibi çalıştığı anlamına gelir, ancak kasada hafif kozmetik kusurlar bulunabilir. Ancak bir veya iki sıyrığın sizi iyi bir anlaşmadan alıkoymasına izin vermeyin.

Bu tatil sezonunda kendiniz veya sevdiğiniz biri için yüksek kaliteli bir cihaz alın. Bu yenilenmiş 13,3 inç Apple MacBookPro, 27 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar yalnızca 359,97 ABD Doları (normal 1.099 ABD Doları) fiyatla satışa sunulacak.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow