Yepyeni Zachary Levi/Dwayne Johnson Draması Bile DC Hayranlarını Terminal Can Sıkıntısından Kurtarmaya Yeterli Değil

Görüntüler Warner Bros./Twitter aracılığıyla DC Universe, Real Housewives’tan daha fazla drama içeriyor, ancak en sevdikleri çizgi romanların değerli uyarlamalar almasını sabırla bekleyen hayranlar için tüm bu duman ve aynalar sıkıcı olmaya başlıyor. Sonrasında Shazam! Tanrıların Öfkesi gişede başarılı olamayan yıldız Zachary Levi promosyon stratejilerini değiştiriyor ve bunun yerine The Rock’ın peşine düşüyor. Elbette, tüm fiyasko […]

Yepyeni Zachary Levi/Dwayne Johnson Draması Bile DC Hayranlarını Terminal Can Sıkıntısından Kurtarmaya Yeterli Değil

Görüntüler Warner Bros./Twitter aracılığıyla

DC Universe, Real Housewives’tan daha fazla drama içeriyor, ancak en sevdikleri çizgi romanların değerli uyarlamalar almasını sabırla bekleyen hayranlar için tüm bu duman ve aynalar sıkıcı olmaya başlıyor. Sonrasında Shazam! Tanrıların Öfkesi gişede başarılı olamayan yıldız Zachary Levi promosyon stratejilerini değiştiriyor ve bunun yerine The Rock’ın peşine düşüyor. Elbette, tüm fiyasko insanları konuştursa da, çoğu, özellikle sonuçlar çok bariz bir şekilde vasat olduğunda, perde arkasındaki gerilimden bıkmış durumda.

Görünüşe göre Levi, Salı günü Dwayne Johnson’ın yıldız araç filminde eskinin bir kamera hücresini engellediğini iddia eden bir raporu paylaşarak Dwayne Johnson’a yumruk attı. siyah adam ve aynı filmdeki karakterlerin ekranda görünmesini engelledi. Tanrıların Öfkesi. DC dünyasında, Shazam ve Black Adam ünlü düşmanlardır, ancak Johnson yalnızca Henry Cavill’in Süpermen’ine karşı bir yüzleşmeyle ilgileniyordu.

Her ikisi de aynı şey olmasaydı, tüm bunlar biraz ilginç olabilirdi. siyah adam Ve Tanrıların Öfkesi DC serisinin hayranları için büyük hayal kırıklıkları oldu ve artık Levi ve Johnson’ın ileri geri gidişini yerinde bir şekilde “orta durum” olarak adlandırıyorlar.

Bir zamanlar sevilen yönetmen Zack Snyder’ın gelecek vaat eden bir vizyonundan vazgeçmek zorunda kaldıktan ve şimdi James Gunn’ın seriyle tam olarak ne yapacağını görmek için bir ipin üzerinde yürüdükten sonra, DC hayranları tükenmek üzere.

Önümüzdeki birkaç ay içinde vizyona girmesi planlanan Gunn öncesi dönemden hala üç film var. Flaş Ve mavi böcek yaz aylarında ve Aquaman ve Kayıp Krallık Noel’de. DC Hayranlarının akıl sağlığı adına, serinin en son projelerinin aşağı yönlü gidişatını takip etmemelerini kesinlikle umuyoruz.

Teknory