Yönetici yapımcı, Smite 1’in oyunculara olan saygısının tükenmeye devam edeceğini söylüyor

Titan Forge Games, sevilen ücretsiz oynanabilen çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) kullanıma sunulacağını doğruladı. Vur hayranları oynamak istediği sürece oynanabilir olmaya devam edecek, hatta gelecek sürümden sonra bile Vur 2. Vur 2 bugün (12 Ocak) duyuruldu ve görsellerinde büyük iyileştirmeler, oynanabilir karakterlerde revizyonlar ve çok daha fazlasını vaat ediyor. Şu anda bu baharda alfa […]

Yönetici yapımcı, Smite 1’in oyunculara olan saygısının tükenmeye devam edeceğini söylüyor

Titan Forge Games, sevilen ücretsiz oynanabilen çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasının (MOBA) kullanıma sunulacağını doğruladı. Vur hayranları oynamak istediği sürece oynanabilir olmaya devam edecek, hatta gelecek sürümden sonra bile Vur 2.

Vur 2 bugün (12 Ocak) duyuruldu ve görsellerinde büyük iyileştirmeler, oynanabilir karakterlerde revizyonlar ve çok daha fazlasını vaat ediyor. Şu anda bu baharda alfa oyun testine başlanması planlanıyor, dolayısıyla oyuncular muhtemelen birkaç ay içinde oyuna girebilecekler.

TechRadar Gaming’in (TRG) katıldığı bir basın toplantısında, bu konuda hala (daha küçük de olsa) özel bir ekibin çalıştığı açıklandı. Vur diğer geliştiriciler devam oyununa odaklanırken. Bununla birlikte, yaklaşan 130’uncudan sonra orijinale yeni tanrılar (oynanabilir karakterler) eklenmeyecek.

Ayrıca TRG’ye konuşan Titan Forge Games, “bunların farklı oyunlar olduğunu ve biz bunları farklı oyunlar olarak ele almaya devam etmeyi planlıyoruz” dedi. Vurbaş yapımcısı Alex Cantatore şunu açıklıyor: Vur oyuncu tabanı “çok zorlu özelliklere” sahip Vur 2 ekibe “bu karmaşıklık düzeyini sıfırlama” fırsatı sunuyor. Devam oyunuyla geliştiriciler, “haritadaki birkaç temel şeyi, üzerine daha fazla katman koymadan, mümkün olduğunca ilginç hale getirmeye” odaklanabilirler. Şöyle ekliyor: “İki oyun arasında biraz farklı bir tasarım felsefesi var.”

Ayrıca Cantatore bize, saklama kararının büyük bir kısmının Vur koşmak, takımın “oyuncularımıza, zamanına, parasına ve orijinaline olan bağlılığına gerçekten saygı duymasını” sağlamaktı. Ayrıca geliştiriciler sonuçta “oyuncuların mutlu olduğundan emin olmak istiyor.”

“Eğer oynamaya devam etmek istiyorsan Vur 1, bunu yapmaya devam etmek istediğiniz sürece bunu yapmaya devam edebilmeniz harika,” diye açıklıyor. “Özellikle eğer PS4 ve bunu karşılayamazsın PS5veya daha eski bir bilgisayarınız varsa, hala bir bilgisayar olduğundan emin olmak istiyoruz. Vur dışarı çıkıp oynayabilmen için. Ve bazı insanlar bunu tercih edecek.

Vur 2 PC, PlayStation 5 ve Xbox Serisi X|S.

Smite’a benzer daha fazla oyun mu arıyorsunuz? Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz mükemmel oyunları listemizde bulabilirsiniz. en iyi çok oyunculu PC oyunlarıve ayrıca bazı harika bütçe dostu seçenekler de listemizde yer alıyor. en iyi ücretsiz oyunlar.

Teknory