Hearthstone’un Battlegrounds moduna takım vs takım modu geliyor

Ocak taşı Savaş alanlarıBlizzard’ın kart oyununun otomatik savaş yan ürünü Ocak taşı Arkadaşlarınızla grup kurmanıza ve rakiplerinize karşı mücadele etmenize olanak tanıyan yeni bir takım tabanlı mod ile kendi yan ürününü alıyor. Yeni mod, baş yönetmen Cora Georgiou tarafından Blizzcon 2024’te sahnede duyuruldu ve yeni mod, 2024’ün başlarında planlanan sürümden önce Blizzcon 2023’te denenmeye hazır […]

Hearthstone’un Battlegrounds moduna takım vs takım modu geliyor

Ocak taşı Savaş alanlarıBlizzard’ın kart oyununun otomatik savaş yan ürünü Ocak taşı Arkadaşlarınızla grup kurmanıza ve rakiplerinize karşı mücadele etmenize olanak tanıyan yeni bir takım tabanlı mod ile kendi yan ürününü alıyor.

Yeni mod, baş yönetmen Cora Georgiou tarafından Blizzcon 2024’te sahnede duyuruldu ve yeni mod, 2024’ün başlarında planlanan sürümden önce Blizzcon 2023’te denenmeye hazır olacak.

Ocak taşı Battlegrounds ilk kez Blizzcon 2019’da duyuruldu ve otomatik savaşların trendinden faydalanıldı. Bununla birlikte, onu oyunun büyüsünü yakalamaya çalışan diğer birçok otomatik savaş oyunundan ayıran, türe benzersiz bir kart tabanlı değişiklik kattı. Dota Otomatik Satranç. Oldukça başarılıydı ve artık büyük bir kısmı Ocak taşı bu birçok hayran kazandı.

Ancak heyecan verici kart tabanlı otomatik savaş henüz tamamlanmadı. Yeni işbirlikçi Çiftli modu yepyeni bir hayran dalgasına ilham verecek gibi görünüyor. Yaklaşan bu modda oyuncular bir arkadaşlarıyla takım kurabilir ve diğer çiftlere karşı savaşabilirler. Bu dövüş, takım savaşı, kartların birbirine geçirilmesi ve ortak sağlık havuzu gibi yalnızca Çiftlilere özel mekanikleri içerecek. Ayrıca ekip çalışması mekaniği ve özelliklerinin yükünü üstlenecek yeni kahramanlar ve köleler de olacak.

Oynayacak kimsenin olmamasından endişeleniyorsanız, bunun bir çözümü olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Yeni oyuncuların ve bir süredir yarışmamış olanların geniş bir kart yelpazesine erişmesine yardımcı olmak için “yakalama paketleri” de tanıtılıyor. Herkes bu paketlerden birine ücretsiz olarak sahip olacak, bazıları da bir sonraki genişleme için ön siparişe alınacak. Bir pakette 5-50 arasında değişen kaç kart alacağınıza dair bir bilgi olmasa da, sahip olduğunuz Standart kart sayısına bağlı olarak miktar değişecektir.

Bu arada, bu inanılmaz şeylere mutlaka göz atın Kara Cuma oyun fırsatları ve bunlar harika Kara Cuma PS5 fırsatları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow