YouTube üç vuruş testini onayladı ve işte böyle çalışıyor

Joe Hindi / Android Yetkilisi TL;DR YouTube, reklamları engelleyen kullanıcılar için üç ihtar politikasını test ettiğini onayladı. Şirket ayrıca bu politikanın nasıl işleyeceği konusunda bize daha fazla ayrıntı verdi. Bir Reddit kullanıcısı kısa süre önce YouTube’un reklam engelleyici kullanan kişiler için üç ihtar politikasını test ettiğini keşfetti. Bu, reklam engelleme yazılımı kullanmakta ısrar eden kullanıcılar […]

YouTube üç vuruş testini onayladı ve işte böyle çalışıyor

Joe Hindi / Android Yetkilisi

TL;DR

  • YouTube, reklamları engelleyen kullanıcılar için üç ihtar politikasını test ettiğini onayladı.
  • Şirket ayrıca bu politikanın nasıl işleyeceği konusunda bize daha fazla ayrıntı verdi.

Bir Reddit kullanıcısı kısa süre önce YouTube’un reklam engelleyici kullanan kişiler için üç ihtar politikasını test ettiğini keşfetti. Bu, reklam engelleme yazılımı kullanmakta ısrar eden kullanıcılar için video oynatmanın engellendiğini görür. Şimdi, YouTube testi onayladı Android Yetkilisi politikaya daha fazla ışık tutarken.

Bir YouTube sözcüsü, üç ihtar kuralını test ettiğini doğruladı:

Reklam engelleyicileri etkinleştirilmiş izleyicileri YouTube’da reklamlara izin vermeye veya YouTube Premium’u denemeye teşvik eden, dünya çapında küçük bir deneme yürütüyoruz. Reklam engelleyici tespiti yeni değildir ve diğer yayıncılar, izleyicilerden düzenli olarak reklam engelleyicileri devre dışı bırakmalarını ister.

Şirket ayrıca, “reklam engelleyicilerin YouTube’un Hizmet Şartlarını ihlal ettiğini” belirterek, politikanın nasıl çalıştığına dair bize bir özet verdi. Birincisi, etkilenen kullanıcıların platformdaki reklamlara izin vermelerini isteyen “tekrarlanan bildirimler” alacağını söylüyor.

Şirket, “İzleyicilerin reklam engelleyicileri kullanmaya devam ettiği aşırı durumlarda, oynatma geçici olarak devre dışı bırakılacak” diye açıklıyor.

Bu politika YouTube Premium satın almanızı sağlar mı?

3352 oy

YouTube, video oynatmayı devre dışı bırakmanın “çok ciddiye” alındığını ve yalnızca kullanıcılar platformda reklam engellemeyi devre dışı bırakma isteklerini tekrar tekrar göz ardı ettikten sonra oynatmayı devre dışı bırakacağını söylüyor.

“İzleyiciler, bir reklam engelleyici kullandıkları için yanlış bir şekilde işaretlendiklerini hissettikleri durumlarda, istemdeki bağlantıya tıklayarak bu geri bildirimi paylaşabilirler.”

YouTube üç vuruş testini onayladı ve işte böyle çalışıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow