Galaxy S23 serisi, Temmuz ayında Android 14’ün tadına bakabilir

Dhruv Bhutani / Android Kurumu TL;DR Android 14 beta, bu ayın başlarında platform kararlılığına ulaştı. Samsung artık beta programı ile ilerleyebilir. Galaxy S23 serisi, Temmuz ayında One UI 6.0 beta sürümünü alabilir. Bir Samsung kullanıcısıysanız, muhtemelen Android 14 beta sürümünü ne zaman deneyebileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Bir Galaxy S23, Galaxy S23 Plus veya Galaxy S23 Ultra’nız […]

Galaxy S23 serisi, Temmuz ayında Android 14’ün tadına bakabilir

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

TL;DR

  • Android 14 beta, bu ayın başlarında platform kararlılığına ulaştı.
  • Samsung artık beta programı ile ilerleyebilir.
  • Galaxy S23 serisi, Temmuz ayında One UI 6.0 beta sürümünü alabilir.

Bir Samsung kullanıcısıysanız, muhtemelen Android 14 beta sürümünü ne zaman deneyebileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Bir Galaxy S23, Galaxy S23 Plus veya Galaxy S23 Ultra’nız varsa, cevap düşündüğünüzden daha erken.

Geçen hafta Android 14 beta, işletim sistemini Platform Kararlılığına getirerek önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu, işletim sisteminin bu sürümünün neredeyse bittiği anlamına geldiği için önemli bir gelişmedir. Ayrıca önemli çünkü bu, Samsung’un kendi One UI beta programını başlatmakta özgür olduğu anlamına geliyor.

Peki One UI 6.0 beta ne zaman Galaxy cep telefonlarında kullanıma sunulacak? gelen bir rapora göre SamMobile, beta, Temmuz ayının üçüncü haftası gibi erken bir tarihte Galaxy S23 ailesinde kullanıma sunulabilir. Diğer Samsung telefonlarında olduğu gibi, güncellemenin uyumlu cihazlara da kısa süre sonra gelmesi bekleniyor ancak henüz kesin bir zaman çizelgesi yok.

teknoloji devi, uygulamaları One UI 6.0 desteğiyle güncellemeye başladığı geçen ay bu ana hazırlanmaya başladı. Artık S23 sahiplerinin Android 14’ün tadına varabilmesi an meselesi.

Bu, öncekine kıyasla oldukça hızlı bir geri dönüş gibi görünüyorsa, o kadar da şaşırtıcı gelmemeli. Aralık ayında Samsung, One UI 5 sürümünün şimdiye kadarki en hızlı sunum olduğunu duyurdu. Şirket ayrıca, gelecekteki sürümlerde süreci daha da hızlandırmak için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Galaxy S23 serisi, Temmuz ayında Android 14’ün tadına bakabilir

Teknory