Zac Efron’un 2014 Komedisi Netflix’te ABD’nin En İyi 10 Listesinde Yeni Bir Başarı Yakaladı

Özet Komşular artık Netflix’in Top 10’unda yer alıyor ve 18-24 Aralık haftasında ABD’de 8. sırada yer alıyor. Komedi filmi ticari bir başarı elde etti ve gişede 270 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Komşular gibi R dereceli komediler son yıllarda bir düşüş yaşadı ve bu da onu izleyiciler için sevilen bir kalıntı haline getirdi. GÜNÜN […]

Zac Efron’un 2014 Komedisi Netflix’te ABD’nin En İyi 10 Listesinde Yeni Bir Başarı Yakaladı

Özet

  • Komşular artık Netflix’in Top 10’unda yer alıyor ve 18-24 Aralık haftasında ABD’de 8. sırada yer alıyor.
  • Komedi filmi ticari bir başarı elde etti ve gişede 270 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.
  • Komşular gibi R dereceli komediler son yıllarda bir düşüş yaşadı ve bu da onu izleyiciler için sevilen bir kalıntı haline getirdi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Komşular Netflix, yayın hizmetinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İlk 10’u arasına girerek yeni bir başarıya imza atıyor. 2014’te vizyona giren komedi filmi, yeni doğmuş bir bebeği büyütürken, başkanlığını Zac Efron’un canlandırdığı komşu bir kardeşlik topluluğuyla anlaşmazlığa düşen Seth Rogen ve Rose Byrne’ı konu alıyor. Komşular yankı uyandıran kritik ve ticari bir başarıydı ve ardından bir devam filmi geldi, Komşular 2: Kız Kardeşlik Yükseliyor2016’da ana oyuncu kadrosunun çoğu rollerini yeniden canlandırmak için geri döndü.

Şimdi, ilk çıkışından on yıl sonra, Zac Efron ve Seth Rogen’in bromantik komedisi yeni bir başarı yakaladı. netflix. 18-24 Aralık haftası için; Komşular Netflix’in ABD’de en çok izlenen 10 filmi arasında 8. sırada yer aldılistedeki ilk haftasını kutluyor.

İlgili
Komşular 3: Yükselen Zombiler Açıklandı: Kısa film film Olacak mı?

Komşular 3: Zombiler Yükseliyor kısa komedisi Seth Rogen ve Zac Efron’u ölümsüzlerle karşı karşıya getiriyor ama bu konsept tam bir film haline gelecek mi?


İzleyiciler Neden Komşular Gibi Komedileri Arzuluyor?

Komşular 2'deki iki karakter şok olmuş bir şekilde bir şeye bakıyor.

KomşularTamamen R derecesini alan film, şehvetli mizahı ve uyumlu oyuncu kadrosuyla hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından sevildi ve Zac Efron’un çığır açan performansına büyük övgüler yağdırıldı. Komedi, 18 milyon dolarlık orta ölçekli bütçesine karşılık dünya çapındaki gişede 270 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek önemli bir ticari başarı elde etti. On yıl sonra, hala Seth Rogen’in en çok hasılat yapan canlı aksiyon filmi olarak duruyor bugüne kadar. Ancak başarısına rağmen Komşular ve diğer R dereceli komediler, alt tür birkaç yıldır keskin bir düşüş yaşıyor.

Sektör eğilimleri, riskten kaçınma ve diğer faktörler nedeniyle, son yıllarda yapılan R dereceli komedilerin sayısı giderek azalıyor. Hala bazı müstehcen R dereceli komediler yapılıyor, örneğin Alınmadım Ve Diplerama onlar gibi büyük gişe hasılatı olmadılar Komşular veya Felekten Bir Gece vardı. Zac Efron ve Seth Rogen’in bromantik komedisi tür açısından hiçbir şekilde devrim niteliğinde değildi, ancak R dereceli komedinin yetersiz olduğu bir dönemde, izleyicilerin yeniden ziyaret etmeyi sevdiği geçmişin bir kalıntısı gibi görünüyor.

Kaynak: netflix

Komşular

Komşular, Seth Rogen ve Rose Bryne’nin yeni doğan bebekleriyle birlikte bilmeden bir dernek evinin yanındaki eve taşınan bir çifti canlandırdığı 2014 yapımı bir komedi. Kardeşlik lideri Zac Efron ile uzlaşmaya varamayan yeni ebeveynler ve kardeşlik, topyekün bir savaşa girer.

Yayın tarihi
9 Mayıs 2014

Müdür
Nicholas Stoller

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
97 dakika

Yazarlar
Brendan O’Brien, Andrew J. Cohen

Bütçe
18 milyon dolar

Stüdyo(lar)
Evrensel Resimler

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler

Teknory