1. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır?

Blox Fruits’ta bir korsan olarak, meyveleri NPC’leri yenerek veya doğrudan Meyve Satıcısından satın alarak yakalayabilirsiniz. Ancak, bunları saklamak oldukça zor olabilir. 1. Deniz’de meyve depolamanın bir yolu olup olmadığını merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazıda, bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız. 1. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır? Blox Fruits’taki Meyveler (Roblox) oyunculara özel beceriler kazandırır. […]

1. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır?

Blox Fruits’ta bir korsan olarak, meyveleri NPC’leri yenerek veya doğrudan Meyve Satıcısından satın alarak yakalayabilirsiniz. Ancak, bunları saklamak oldukça zor olabilir.

1. Deniz’de meyve depolamanın bir yolu olup olmadığını merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazıda, bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

1. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır?

Blox Fruits’taki Meyveler (Roblox) oyunculara özel beceriler kazandırır. Bazı durumlarda sizi bir ejderhaya dönüştürebilirler veya size bomba atma gibi özellikler verebilirler. Blox Fruits oynarken çeşitli meyvelerle karşılaşacaksınız. Ancak, bir seferde yalnızca bir tane kullanabilirsiniz. Şans eseri, meyveleri saklamanın bir yolu var.

Her şeyden önce, sözde Hazine Envanterini bulmanız gerekecek. Bu sandık, Blox Meyvelerini saklamanızı sağlayan özel bir eşyadır. Ayrıca Game Pass’leri saklayabileceksiniz. Öte yandan, normal envanter kutunuz bu işleve sahip değildir.

Şu anda Blox Fruits’te sadece iki Hazine Envanteri var. Maalesef 1. Deniz’de yok.

2. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır?

Her şeyden önce, Second Sea’deki Envanterin yakınındaki Kafe’ye giden yolu bulmanız gerekecek. Ulaştığınızda, takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. Üzerine tıklayarak Menüyü açın.
 2. Oraya eklemek için meyveye çift tıklayın.
 3. Meyvenin AKIM bölümünden DEPOLANMIŞ bölümüne aktarıldığından emin olun.
 4. İşiniz bittiğinde, “Çıkış”ı tıklayın.

3. Denizde Meyveler Nasıl Saklanır?

İkinci Hazine Envanterini Üçüncü Deniz’deki Yüzen Kaplumbağa Adası’nda bulacaksınız. Hazine Envanterine sahip bir Konak olmalı. Bunu fark etmek kolay olacak. Beyaz desenleri nedeniyle Hazine Envanterleri normal benzerlerinden farklı görünür.

 1. Menüyü açmak için tıklayın.
 2. Oraya eklemek için meyveye çift tıklayın.
 3. Meyvenin AKIM bölümünden DEPOLANMIŞ bölümüne aktarıldığından emin olun.
 4. İşiniz bittiğinde, “Çıkış”ı tıklayın.

Hazine Envanteri Nasıl Çalışır?

Bazı oyuncuların belirtmekten hoşlandığı gibi, bir meyveyi sakladığınızda onu bırakamayacağınızı unutmayın. Ancak yine de onları diğer oyuncularla takas etme veya kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, her Blox Meyve türünden bir tane saklayabilirsiniz. Öte yandan, hiçbir şey sizi istediğiniz kadar Game Pass depolamaktan alıkoyamaz.

İşte size bir öneri: Yumurtlama noktanızı yukarıda belirtilen konumlardan birinin yanına yerleştirin. Bir veya diğer Hazine Envanterine kolay erişimi garanti edeceksiniz.

Blox Fruits’ta Meyveler Nasıl Depodan Çıkarılır

Saklanan meyvenizi depodan çıkaramamak veya düşürememekle ilgili her şey kesinlikle doğru değil. Aslında meyvelerinizi İkinci ve Üçüncü Deniz’de depolayabilirsiniz, ancak Birinci Deniz’de değil. Bildiğiniz gibi, Birinci Deniz’de 700. seviyeye ulaşmadan İkinci Deniz’e giremezsiniz. Ayrıca, askeri dedektifin Hapishanedeki görevini tamamlamanız gerekir.

Bu gereksinimleri tamamlamayan oyuncular meyveleri depodan çıkaramazlar. İşte tam da bu yüzden çoğu, meyveleri depolamanın imkansız bir görev olduğunu düşündü.

Blox Meyvelerindeki Şeytan Meyveleri Nelerdir?

Şeytan Meyveleri, Blox Meyvelerinde özel öğelerdir. Bu meyveler, oyunculara doğaüstü güçler verdikleri için özeldir. Onları ağaçların altında bulabilir ve toplayabilirsiniz. Alternatif olarak, Şeytan Meyve Satıcısını ziyaret ederek de elde edebilirsiniz. Bunları Robux veya para kullanarak da satın alabilirsiniz.

Ek olarak, oyuncuların kendileri henüz yenmemiş meyveleri bırakabilirler. Bunu geri silme (PC) tuşuna basarak veya sohbette /dropfruit yazarak (Mobil) yapın. Bir İblis Meyvesi tükettiğinizde, suya iniş/atlama, karakteriniz ölene kadar hasarı emmenize neden olur.

Blox Meyvelerinde En İyi Şeytan Meyveleri Nelerdir?

Oyunda tek bir “en iyi” Şeytan Meyvesi yoktur. Her biri artıları ve eksileri ile birlikte gelir. Her oyuncunun kendi stili olduğu için her şey değişir. Bazıları kendilerine hareketlilik sağlayan Şeytan Meyvelerini (Gum-Gum Fruit) severken, diğerleri saldırı güçlerini (Dark-Dark Fruit) tercih eder.

Çocuklar İçin Roblox Oynamanın Faydaları Nelerdir?

İşte bu kadar çok çocuğun Roblox oynamaktan ve Blox Meyveleri toplamaktan hoşlanmasının bazı nedenleri:

 • Bir topluluk duygusu Roblox, oyuncular arasında bir topluluk ve dostluk duygusunu teşvik eder. Platformda birbirleriyle etkileşime girebildikleri için oyuncular yaş grubu, ırk, geçmiş, milliyet vb. .
 • Yaptıkları şeyler için tanınma – Roblox platformundaki çeşitli oyunlarda, oyunculara katılım için ödüller verilir. Her şey kazanmakla ilgili değil. Bu, birçok gencin özgüvenini artırmaya yardımcı olur.
 • Roblox F2P’dir (oynaması ücretsiz) – Bilgisayarı ve sabit internet bağlantısı olan herkes Roblox oynayabilir. Platform abonelik gerektirmez. Bazı oyunlar ödeme yapmanızı gerektirse de, çoğu temel sürüm ücretsizdir.
 • Roblox oyunları alışılmışın dışında düşünmeyi teşvik eder – Roblox evrenindeki birçok oyun biraz yanal ve eleştirel düşünmeyi gerektirir. Ayrıca, bazı iyi problem çözme ve genel yaşam becerileri gerektirebilirler (ve teşvik edebilirler). Başka bir şey: oyunlar tekrar oynanabilir. Bu nedenle, ne tür bir eylemin en iyi sonuçları getirdiğini görmek için seçimlerinizin sonucunu değerlendirebilirsiniz.
 • Ücretsiz kaynaklar aracılığıyla öğrenme – Kullanıcılar, becerilerini geliştirmek için rehberli eğitimlere veya derslere erişebilir. Ek olarak Roblox, kullanıcılarına kodlama ve tasarım denemeleri için fırsatlar sunarken çevrimiçi güvenliği de destekler. Platform, STEM konularına olan ilgiyi teşvik ediyor ve hatta eğitim ortamlarında kullanabileceğiniz ücretsiz eğitim yazılımları sunuyor.
 • Roblox oyunları planlamayı ve sabrı öğretir – Günümüzde her şey, istediğinizi istediğiniz zaman (hemen) elde etmekle ilgili. Ancak, Roblox’ta bir oyun oluşturmak çocuklara sabrı ve dikkatli planlamayı öğretir. Ayrıca harika bir şey daha var: başkalarından geri bildirimler alıyorsun. Bu, çocuklarınızın büyüyüp ciddileştiğinde başarılı olmalarına yardımcı olacak çok değerli bir beceridir.
 • Platformlar arası oyun Roblox platformuyla ilgili en harika şeylerden biri, onu her türden farklı cihazda oynayabilmenizdir. İster bir PC, ister bir iPhone, hatta bir Amazon cihazı kullanıyor olun, hazır olacaksınız. Ayrıca, kendilerine üst düzey oyun sistemleri alacak bütçesi olmayan kişiler için harika bir haber.

SSS

Blox Fruits oynamaya nereden ve nasıl başlıyorsunuz?

Blox Fruits maceranıza başlamak için bir Roblox hesabı oluşturun. Bunu yaptıktan sonra, Blox Fruits için oyunlar bölümüne göz atın. Daha sonra bir sunucuya katılın. Özel bir karakter oluşturabilecek veya önceden hazırlanmış bir karakter seçebileceksiniz.

Arkadaşlarımla Blox Fruits oynayabilir miyim?

Tabi ki yapabilirsin. Blox Fruits sözde çok oyunculu bir oyundur. Roblox’u seven arkadaşlarınızla takım kurabilir ve açık dünyayı birlikte keşfedebilirsiniz. Ayrıca, savaş ve hazine arayışınıza katılabilir veya mürettebatınızı oluşturabilirsiniz.

Oyuncuların Blox Fruits’ta ödül almak için kullanabileceği herhangi bir kod var mı?

Nadiren, oyuncuların oyun içi ödülleri elde etmek için kullanabilecekleri kodlar vardır. Bu ödüller genellikle altın veya yukarıda bahsedilen Şeytan Meyveleri şeklini alır. Bu kodları resmi Blox Fruits sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz (güncellemeyi sürdürün).

Blox Fruits’ta nasıl meyve alabilirim?

Adalarda çeşitli yerlere serpiştirilmiş meyveleri bularak, manavlardan satın alarak ya da etkinliklere katılarak elde edebilirsiniz.

Blox Fruits’ta nasıl seviye atlarsınız?

Bir Blox Fruits oyuncusu, çeşitli düşmanları yenerek ve görevleri tamamlayarak seviye atlayacaktır. Yeterli deneyim puanı (exp) aldıklarında, seviye atlar ve ilerlerler. Deneyim ve becerilerin yanı sıra, çeşitli oyun içi zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bazı en kaliteli silahlara ve ekipmanlara ihtiyacınız olacak.

Blox Fruits’ta diğer oyuncularla eşya takası yapabilir misiniz?

Evet, oyuncu arkadaşlarınız ile eşya takası yapabilirsiniz. Bunu oyunun ticaret sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca, ticaret yaptığınız oyuncuların güvendiğiniz kişiler olduğundan emin olun. Dışarıda çeşitli dolandırıcılar var, bu yüzden çok dikkatli olun.

Blox Fruits’ta bir ekibe nasıl katılırsınız?

Blox Fruits’ta belirli bir ekibe katılmak için, şu anda işe alan bir ekip bulmanız gerekecek. Alternatif olarak, kendinizinkini yapabilir ve başkalarını işe alabilirsiniz. Mürettebatın bir parçası olmak, bu oyunun tadını çıkarmanın en iyi yoludur.

Meyvelerin ve Diğer Değerli Bilgilerin Saklanması

Blox Fruits, piyasadaki en popüler Roblox oyunlarından biridir. Yaratıcılığa her şeyden çok değer verir ve oynaması o kadar da zor değildir. Çocuklarınız varsa, kesinlikle seveceklerdir. Blox Fruits, birçok arkadaş edinmelerine ve bir topluluk duygusu geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca oyunu oynamak tamamen ücretsizdir.

Blox Fruits oynama deneyiminiz var mı? Hiç Blox Meyveleri depoladınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory