Diablo IV’ün Sunucu Çarpması Lansmandan Önce Son Bir Stres Testi Sözü Veriyor

Sunucu Çarpması sırasında oyuncular, karakterlerinin seviyesini yükseltmek için Ana ve Yan Görevler, Dünya ve Lejyon Etkinlikleri ve Zindanlara katılabilir. Seviye sınırı 20’ye düşürüldü ve ona ulaştığınızda Yetenek Puanı kazanamayacaksınız. Ancak, zindanlar ve dünya patronları da dahil olmak üzere oyunun çeşitli alanlarını dolduran şeytani direnişi yerle bir etmeye devam edebilirsiniz. İlk seferde özel ödülleri kaçırdıysanız, kozmetik […]

Diablo IV’ün Sunucu Çarpması Lansmandan Önce Son Bir Stres Testi Sözü Veriyor

Sunucu Çarpması sırasında oyuncular, karakterlerinin seviyesini yükseltmek için Ana ve Yan Görevler, Dünya ve Lejyon Etkinlikleri ve Zindanlara katılabilir. Seviye sınırı 20’ye düşürüldü ve ona ulaştığınızda Yetenek Puanı kazanamayacaksınız. Ancak, zindanlar ve dünya patronları da dahil olmak üzere oyunun çeşitli alanlarını dolduran şeytani direnişi yerle bir etmeye devam edebilirsiniz.

İlk seferde özel ödülleri kaçırdıysanız, kozmetik teçhizat ve unvanlara ek olarak Cry of Ashava Mount Trophy ödülünü açmak için Ashava’yı 20. seviye bir karakterle yenebilirsiniz. Elbette, karakterinizi hayatta kalma araçlarıyla donatacak faydalı teçhizatı yine de kazanabilirsiniz. Blizzard, tam “Diablo IV” sürümünde deneyimleyeceğimizle eşleşmesi için efsanevi düşme oranlarını ayarladığını söylüyor.

Server Slam’i 10 Mayıs Pasifik saatiyle 12:00’den önce Xbox, PlayStation ve PC’ye indirebilirsiniz ve etkinliğe katılmak için Xbox Live Gold veya PlayStation Plus aboneliğine ihtiyacınız olmayacak (ancak tam oyun için ). Sanctuary’de görüşürüz!

Teknory