16 $ indirimli bu 3’ü 1 arada kabloyla şarj deneyiminizi optimize edin

TL;DR: 31 Mart itibarıyla bu 3’ü 1 arada Apple USB-C Şarj Kablosunu edinin(Yeni bir sekmede açılır) 17,99 $ için – Bu% 48 indirim. Apple, kullanıcıların mobil cihazlarını nasıl şarj etmelerini istedikleri konusunda bugüne kadar inatçı kaldı. Avrupa için kuralını esnetmek dışında, teknoloji devi hala herkesin kendi tescilli Lightning kablolarını meyve suyu için kullanmasını istiyor. Bu […]

16 $ indirimli bu 3’ü 1 arada kabloyla şarj deneyiminizi optimize edin

TL;DR: 31 Mart itibarıyla bu 3’ü 1 arada Apple USB-C Şarj Kablosunu edinin(Yeni bir sekmede açılır) 17,99 $ için – Bu% 48 indirim.


Apple, kullanıcıların mobil cihazlarını nasıl şarj etmelerini istedikleri konusunda bugüne kadar inatçı kaldı. Avrupa için kuralını esnetmek dışında, teknoloji devi hala herkesin kendi tescilli Lightning kablolarını meyve suyu için kullanmasını istiyor. Bu nedenle, çok yönlü USB-C ile diğer cihazlarınızı şarj ederken, Apple cihazlarınız için ayrı şarj cihazları kullanmaktan başka seçeneğiniz yok.(Yeni bir sekmede açılır)

Ancak bir yumak dolusu birbirine dolanmış kablo, çalışma alanınızda isteyebileceğiniz en son şeydir. Sahip olduğunuz diğer milyonlarca şeyle olduğu kadar yeterince meşgul ve kablolu spagetti sadece dağınıklığa katkıda bulunur. Kaosu kontrol altında tutmak ve şarj etme deneyiminizi düzene sokmak için yapılacak akıllıca şey, uygun bir dongle kullanarak üç Apple aygıtını şarj edebilen bu 3’ü 1 arada şarj kablosu gibi bir şey almaktır. Sınırlı bir süre için 16 $ indirimle satışta.

Bu çalışkan kablo aynı anda şarj için üç ayrı bağlantı noktasıyla donatılmıştır. iPhone, AirPods ve Apple Watch’unuzu çalıştırabilir(Yeni bir sekmede açılır) aynı anda, böylece ne zaman bir cihaza yakıt ikmali yapmanız gerekse birden fazla kablo ve adaptörle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Eşzamanlı şarjın yanı sıra bu kablo, kabloların genellikle çok kısa olması sorununu da çözer. Esneklik ve rahatlık için 1,2 metrelik cömert bir uzunluğa sahiptir, bu da cihazlarınızı şarj olurken yine de rahatça kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Birkaç ay içinde kablo yıpranması konusunda da çok fazla endişelenmenize gerek yok. Ekstra dayanıklı ve yıllarca hizmet vermeye hazır hale getiren ABS ve alüminyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır.

3’ü 1 arada USB-C Şarj Kablosu ile kablo karmaşasını tamamen ortadan kaldırın ve şarj kurulumunuzu optimize edin(Yeni bir sekmede açılır). Genellikle 34 ABD Doları’dır, ancak sınırlı bir süre için 17,99 ABD Doları karşılığında satışta puan alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory