2017’nin Korku Video Oyunu Filme Uyarlanıyor

Özet Bendy ve Mürekkep Makinesi video oyunu Radar Pictures tarafından filme uyarlanıyor. Yönetmen, oyuncu kadrosu veya çıkış tarihi de dahil olmak üzere henüz belirli bir ayrıntı açıklanmadı. film canlı aksiyon veya animasyon olabilir, ancak animasyonlu bir uyarlama oyunun tarzına uygun olacaktır. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Video oyunu Bendy ve Mürekkep Makinesi […]

2017’nin Korku Video Oyunu Filme Uyarlanıyor

Özet

  • Bendy ve Mürekkep Makinesi video oyunu Radar Pictures tarafından filme uyarlanıyor.
  • Yönetmen, oyuncu kadrosu veya çıkış tarihi de dahil olmak üzere henüz belirli bir ayrıntı açıklanmadı.
  • film canlı aksiyon veya animasyon olabilir, ancak animasyonlu bir uyarlama oyunun tarzına uygun olacaktır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Video oyunu Bendy ve Mürekkep Makinesi şimdi büyük ekran tedavisi görüyor. Kindly Beast stüdyosu tarafından 2017 yılında yayınlandı. Bendy ve Mürekkep Makinesi birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Hem aksiyon hem de bulmacaları içeren oyun, oyun içi animasyon evi Joey Drew Studio’nun baş animatörü olan ve daha sonra Joey Drew’un kendisinden yıllar sonra atölyeye dönme daveti alan Henry adında bir adamı konu alıyor.

Yetkiliye göre Bendy Twitter/X sayfası, Bendy ve Mürekkep Makinesi şimdi bir film uyarlaması alacak. Aşağıda görebileceğiniz paylaşımda şu ifadelere yer verildi:Bendy beyazperdeye geliyor.”

Fotoğrafta kurgusal Joey Drew Studio’nun logosunun yanı sıra gerçek hayattaki Radar Pictures’ın logosu da yer alıyordu. Altyazı filmle ilgili herhangi bir ayrıntıyı açıklığa kavuşturmadı, sadece şunları söyledi: “#BENDY.”


Bendy Filminden Neler Beklenmeli?

Bendy Arşivi Anahtar Resmi, Bendy'yi Arşivler tabelasının altında gösteriyor.

Açıklama duyurulurken Bendy film uyarlaması heyecan verici ama çoğu bir sır olarak kalıyor. Gönderide yönetmen, oyuncu kadrosu veya yayın tarihi penceresi gibi yapımla ilgili herhangi bir ayrıntı yer almıyor. Ayrıca, olup olmadığına dair hiçbir şey açıklanmadı. Bendy ve Mürekkep Makinesi film canlı aksiyon veya animasyon olacak. Bendy’nin animasyon dünyasındaki varlığı göz önüne alındığında, video oyunundan bir animasyon filmi yapmak çok mantıklı olurdu, ancak henüz hiçbir şey açıklanmadı, canlı aksiyon hala masada.

Üretim ekibinin belirli bir üyesinden bahsedilmemiş olsa bile, Bendy Filmin ortaya çıkardığı önemli bir bilgi var: Yapım şirketi Radar Pictures. 1984 yılında kurulan Radar Pictures, çeşitli türlerde 80 film üretti. 20. yüzyıla ait eserleri arasında İneklerin İntikamı Ve Bay Holland’ın Opus’udaha yeni başlıklar şunları içerirken Jumanji: Ormana hoş geldiniz ve devamı, önümüzdeki dönemde de takip edilmesi beklenen Jumanji 4.

Somut bilgi eksikliğine rağmen, Bendy film hala heyecan verici bir ihtimal. Video oyunu, kendi dünyasında bir film evreni yarattı ve bu muhtemelen Hollywood’un keşfetmeye çok yatırım yaptığı bir şey. Etkili bir şekilde yapılırsa, Bendy ve Mürekkep Makinesi film mükemmel bir şekilde kendine gönderme yapabilir ve tuhaf olabilir, bu da yeni bir korku filmi haline gelebilir.

Kaynak: @Bendy/Twitter

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow