Dave Bautista’nın Rüya Rolü Kayayı Sudan Fırlatabilir

Artık kariyerinde istediği rolleri seçip seçebileceği bir noktaya ulaşmış olması, Netflix’in kaçırmaması için kesinlikle kaçırılmayacak kadar göze batan bir fırsattır. dave bautista yaklaşan canlı aksiyonunda yer alıyor Savaş Dişlileri adaptasyon. Sonuçta, galaksinin gardiyanları emektar seriye zaten konsol düzeyinde katkıda bulundu ve kişisel dilek listesindeki en gıpta ile bakılan projelerden biri olduğunu çatılardan haykırmaktan çekinmiyor. Sadece […]

Dave Bautista’nın Rüya Rolü Kayayı Sudan Fırlatabilir

Artık kariyerinde istediği rolleri seçip seçebileceği bir noktaya ulaşmış olması, Netflix’in kaçırmaması için kesinlikle kaçırılmayacak kadar göze batan bir fırsattır. dave bautista yaklaşan canlı aksiyonunda yer alıyor Savaş Dişlileri adaptasyon.

Sonuçta, galaksinin gardiyanları emektar seriye zaten konsol düzeyinde katkıda bulundu ve kişisel dilek listesindeki en gıpta ile bakılan projelerden biri olduğunu çatılardan haykırmaktan çekinmiyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda konsoldan ekrana çeviriler söz konusu olduğunda ona Dwayne Johnson’dan daha fazla övünme hakkı verecekti.

Twitter/Netflix üzerinden görüntü

Kaya gördü Kıyamet 2000’lerin ortalarında unutulmuş dud’da baş karakter olarak oynadığını neredeyse hiç kimse hatırlamazken, gişede bir krater ve kendini eleştirmenler tarafından vahşice bulurken Spyhunter: Kaçacak Yer Yok. İronik olarak, Johnson’ın Jumanji filmler, modern çağın en iyi video oyunu maceraları arasında yer alıyor ve mevcut bir özelliğe dayanmıyorlar bile.

Diğer taraftan, Savaş Dişlileri milyonlarca kopya satan ve kapak tabanlı nişancı oyununda sonsuza dek devrim yaratan, endüstrinin bir devi. Bautista diziyi seviyor, adını taşıyan herhangi bir projede yer almak istiyor ve her ikisinde de birlikte çalıştığı akış hizmeti ölüler ordusu ve Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi üretimi finanse ediyorlar.

Herkesin gözünün içine bakıyor ve ayrıca Bautista’ya, Johnson’ın başarısız olduğu yerde başarılı olduğunu söylemesi için daha da fazla cephane veriyor; bir video oyununun başrolünü üstlenerek, aşılmaz bir şekilde berbat olmayan bir et yarattı.

Teknory