2022’nin En İyi 12 Eşli Oyunu

“Splatoon” serisi, 2015’te Wii U için ilk bölümün piyasaya sürülmesinden bu yana, on yılın büyük bir bölümünde Nintendo’nun en popülerlerinden biri oldu. Hikaye, gelişmiş kafadan bacaklılarla dolu kıyamet sonrası bir Dünya’da geçiyor. yaratıklar. Siz ve arkadaşlarınız birlikte mermilerle değil, renkli mürekkeple (aracılığıyla) savaşa gireceksiniz. Oyunlar Radarı). “Splatoon” özünde bir bölge savaşıdır ve “Splatoon 3” de […]

2022’nin En İyi 12 Eşli Oyunu

“Splatoon” serisi, 2015’te Wii U için ilk bölümün piyasaya sürülmesinden bu yana, on yılın büyük bir bölümünde Nintendo’nun en popülerlerinden biri oldu. Hikaye, gelişmiş kafadan bacaklılarla dolu kıyamet sonrası bir Dünya’da geçiyor. yaratıklar. Siz ve arkadaşlarınız birlikte mermilerle değil, renkli mürekkeple (aracılığıyla) savaşa gireceksiniz. Oyunlar Radarı).

“Splatoon” özünde bir bölge savaşıdır ve “Splatoon 3” de bir istisna değildir. Maçın sonunda en fazla mürekkebi diğer renklerin ortaya çıkarmadığı yerde tutarak kazanırsınız. “Splatoon 3”, uğursuz Salmonidler (üzerinden Nintendo).

Dijital bir yardımcıyla oynayabileceğiniz bir çevrimdışı hikaye modu var ama asıl eğlence başkalarıyla oynadığınızda başlıyor. Arkadaşlarınızı koltuğa toplayın veya dörde dört dövüşe katılan sekize kadar oyuncuyla çevrimiçi partiye katılın. Patlayıcılardan kılıçlara kadar bir dizi mürekkepli silah, patlatmanıza, kesmenize ve gözlerinizin dokunduğu her şeye pigment yaymanıza yardımcı olur. Öğeler ayrıca sezonluk ve özel etkinliklerle birlikte dönüşümlü olarak gelir, böylece oyun hiçbir zaman eskimez. “Splatoon 3”, çevrimiçi arkadaşlarınızla bir parti veya gece geçirmek için mükemmel bir oyundur ve yalnızca Nintendo Switch’te mevcuttur.

Teknory