Hummer EV’nin UltraVision’ı Sizi Yoldan Nasıl Uzaklaştırabilir?

Neyin geldiğini ve neyin üzerinden geçtiğinizi gösteren, her kameradan tek başına yayın sağlayabilir. Daha da faydalı olanı, hassas yerleştirme ve manevra yapmanın kritik olduğu durumlarda dört lastiğin tümünü aynı anda gösteren birleşik bir görünüm sunmak için bölünmüş ekran olabilir. Alt gövde kameralarında Hummer’ın koruma plakası onları korumakla kalmaz, aynı zamanda şeffaf bir lens koruyucu ile […]

Hummer EV’nin UltraVision’ı Sizi Yoldan Nasıl Uzaklaştırabilir?

Neyin geldiğini ve neyin üzerinden geçtiğinizi gösteren, her kameradan tek başına yayın sağlayabilir. Daha da faydalı olanı, hassas yerleştirme ve manevra yapmanın kritik olduğu durumlarda dört lastiğin tümünü aynı anda gösteren birleşik bir görünüm sunmak için bölünmüş ekran olabilir. Alt gövde kameralarında Hummer’ın koruma plakası onları korumakla kalmaz, aynı zamanda şeffaf bir lens koruyucu ile kaplanır. Mercekler kirlenirse (ki kirleneceğini bilirsiniz), sürücü pisliği temizlemek için şık yıkama başlığı özelliğini etkinleştirebilir.

Diğer görünümler, aracın her iki yanından aşağıya bakan (dış dikiz aynalarından) yandan arkaya bakan bir POV içerir ve bir römork uzunluk göstergesi içerir. Arazide sürerken, bu POV, kayalardan veya diğer engellerden kaçınmak için aracın ortasını görmek için kullanılabilir. Surround View, tüm aracın yukarıdan aşağıya kuşbakışı görüntüsünü göstermek için dış dikiz aynalarına monte edilmiş kameraları kullanır.

Yine de UltraVision’ın bazı sınırlamaları vardır. Araç saatte 50 milin üzerine çıkarsa kameralar görüntü aktarmayacaktır. Alt takım kamera görüntüleri, ileri ve geri vitesler arasında geçiş yaparken veya araç saatte 8 milden daha hızlı gidiyorsa (güvenlik nedeniyle) değişmeyecektir. Ek olarak, bazı kamera görünümleri için ekstra “ayrı satılan” kamera gerekir ve sistem her fragmanla uyumlu değildir. Ayrıca, Hummer CrabWalk modundayken bazı kamera görünümleri çalışmaz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow