2022’nin en iyi akıllı telefonu: Reader’s Choice ödülü yarı finalleri!

Robert Triggs / Android Otoritesi Şu anda sizin tarafınızdan seçilen 2022’nin en iyi akıllı telefonu için yıllık Reader’s Choice etkinliğimizin ortasındayız! Dün, 32 telefonun ilk dörde girmek için yarıştığı ilk eleme turunu gerçekleştirdik. Şimdi, bu dört kazanan telefon yarı finalde yarışacak! Önde gelen iki telefon, bu yıl mobil teknolojiyi takip eden herkes için şaşırtıcı olmamalıdır. […]

2022’nin en iyi akıllı telefonu: Reader’s Choice ödülü yarı finalleri!

Robert Triggs / Android Otoritesi

Şu anda sizin tarafınızdan seçilen 2022’nin en iyi akıllı telefonu için yıllık Reader’s Choice etkinliğimizin ortasındayız! Dün, 32 telefonun ilk dörde girmek için yarıştığı ilk eleme turunu gerçekleştirdik. Şimdi, bu dört kazanan telefon yarı finalde yarışacak!

Önde gelen iki telefon, bu yıl mobil teknolojiyi takip eden herkes için şaşırtıcı olmamalıdır. Oyların %25’ini alan Samsung Galaxy S22 Ultra, dünkü eleme turunun büyük galibi ama Google Pixel 7 Pro %23 oyla hemen arkasında.

Yüzdeler oradan önemli ölçüde düşer. Vanilya Google Pixel 7, oyların %10’unu alarak üçüncü sırada yer alıyor. Son olarak, dördüncü sıradaki yarışmacı, oyların% 9’unu alan Apple iPhone 14 Pro. Dünkü oylama sayfasına giderek kalan %33’lük oyların nasıl dağıldığını görebilirsiniz.

Yine de henüz bir yere gitmeyin, çünkü aşağıda bugünün turu için oy vermeniz gerekecek!

2022’nin en iyi akıllı telefonu için Okuyucuların Seçimi: Nasıl çalışıyor?

Eleme turunu tamamladığımız için artık yarı finaldeyiz. Bu tur için oylama burada, aşağıdaki ankette ve bizim twitter ve Youtube sayfalar.

Yarı final anketinden 24 saat sonra, son tura kalan iki telefonumuz olacak. Bu telefonlar için oylama şu adreste yapılacak: Android Yetkilisi yanı sıra bizim instagram ve Facebook hikayeler. Perşembe günü bu anketler kapandığında, bir kazananımız olacak.

9 Aralık Cuma günü şampiyonu resmi olarak açıklayacağız.

Yarı final kazananı için oy verin!

2022’nin en iyi akıllı telefonu için Reader’s Choice etkinliğimizin yarı finalleri için oylama şimdi açık. Oyunuzu aşağıdan verebilirsiniz. Ancak unutmayın ki sadece bir kez oy verebilirsiniz ve bir kez kullandıktan sonra oyu geri alamazsınız. Dikkatlice seçtiğinizden emin olun!

2022’nin en iyi akıllı telefonu hangisiydi? (Yarı Final)

1495 oy


2022’nin en iyi akıllı telefonu: Reader’s Choice ödülü yarı finalleri!

Teknory