2023 Hummer EV Pickup ve SUV’un 3X Döşemesi Çok İhtiyaç Duyulan Bir Cankurtaran Halatı Olabilir

3X kaplama ayrıca, Edition 1 Pickup’ta bulunan gövde altı kamerası ve bazı arazi koruması gibi araziye özgü bazı seçenekleri de kaldırır. Off-road yapmak isteyenler için ek gövde altı kameraları, kaydırma plakaları, külbütör koruması ve yardımcı basamakları içeren Extreme Off-Road Paketi var. Extreme Off-Road Paketi ayrıca üstün arazi tutuşu için arazi lastiklerini çamur arazi lastikleriyle değiştirir. […]

2023 Hummer EV Pickup ve SUV’un 3X Döşemesi Çok İhtiyaç Duyulan Bir Cankurtaran Halatı Olabilir

3X kaplama ayrıca, Edition 1 Pickup’ta bulunan gövde altı kamerası ve bazı arazi koruması gibi araziye özgü bazı seçenekleri de kaldırır. Off-road yapmak isteyenler için ek gövde altı kameraları, kaydırma plakaları, külbütör koruması ve yardımcı basamakları içeren Extreme Off-Road Paketi var. Extreme Off-Road Paketi ayrıca üstün arazi tutuşu için arazi lastiklerini çamur arazi lastikleriyle değiştirir. Bu değişiklikler, Hummer EV Pickup’ın menzilini Edition 1 donanımının 329 miline indiriyor.

Ford F-150 Lightning gibi araçlarla karşılaştırıldığında, Hummer EV inanılmaz derecede düşük sattı ve 2023’ün ilk çeyreğinde Hummer EV Pickup için yalnızca iki satış bildirdi. Öte yandan Ford’un faydacı Lightning’i yalnızca Kasım 2022’de 2.062 adet sattı. Ford’un satış raporuna göre [PDF].

GMC’nin Hummer EV lüks pikapının önündeki en büyük zorluklardan biri kesinlikle fiyattır. Hummer EV, arazi çalışmaları söz konusu olduğunda neredeyse kesinlikle Ford F-150 Lightning’den çok daha yetenekli olsa da, Ford’un kitlesel pazar çekiciliği ve 61.869 $’lık daha uygun fiyatlı başlangıç ​​MSRP’si – Hummer EV’nin 86.645 $’lık başlangıç ​​MSRP’sine kıyasla – sadece çok daha çekici bir olasılık haline getirir. GMC, 2024 Hummer EV için fiyatlandırmayı açıklamadı veya 3X trim için bir lansman tarihi açıklamadı, ancak umarız, geldiğinde yeni revizyonlar benimsenmeye yardımcı olur.

Teknory