2023’te gizlilik için en iyi VPN’ler (İngiltere)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı. Sanal özel ağlara veya VPN’lere tamamen aşina değilseniz, bu muhtemelen giderek daha popüler hale gelen siber güvenlik hizmetlerini tanımak için iyi bir zamandır. Tüm internet trafiğinizi maskelemek veya belirli bir konumda engellenebilecek hizmetlere erişmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak […]

2023’te gizlilik için en iyi VPN’ler (İngiltere)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı.

Sanal özel ağlara veya VPN’lere tamamen aşina değilseniz, bu muhtemelen giderek daha popüler hale gelen siber güvenlik hizmetlerini tanımak için iyi bir zamandır.

Tüm internet trafiğinizi maskelemek veya belirli bir konumda engellenebilecek hizmetlere erişmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bir VPN kullanmak isteyebileceğiniz çeşitli nedenler vardır. Bu günlerde internetten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir VPN kesinlikle gereklidir.

VPN nedir?

VPN’ler, çevrimiçi olduğunuzda verileriniz ve kimliğiniz için koruma sağlar. Gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak bu çevrimiçi gizliliği ve anonimliği sunarlar, bu da tüm etkinliklerinizin izlenemez ve güvenli olduğu anlamına gelir.

VPN’ler, tüm çevrimiçi trafiğinizin içinden geçtiği şifreli tüneller gibi davranır. Tünelin içini kimse göremez ve tünelin içindeki her şey virüsler, bilgisayar korsanları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur.

Ücretsiz VPN kullanmalı mıyım?

Popüler VPN’lerin birçok ücretsiz sürümünün yanı sıra, premium bir planla elde ettiğiniz her şeye tam erişim sağlayan ücretsiz VPN denemeleri vardır. Ancak, hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, VPN’lerle ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Ücretsiz sürümlerde her zaman bir sorun vardır ve bu genellikle sınırlı veri kullanımı şeklindedir. Sadece ara sıra bir kullanıcıysanız, bu planlar iyi çalışacaktır. Ancak akış yapacak veya indirecekseniz, bu işe yaramayacak. Ücretsiz denemeler biraz farklıdır: Ücretli planda aldığınız her şeyle birlikte gelirler, ancak açıkçası çok uzun sürmezler. Denemeler, taahhütte bulunmadan önce bir hizmeti test etmek için harikadır, ancak bu uzun vadeli bir çözüm değildir.

Güvenli bir şekilde akış yapmak ve çevrimiçi dünyaya kısıtlama olmaksızın erişmek için en iyi seçenek, ücretli bir VPN aboneliğidir. Kullanım sınırlaması olmadan gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek için ödeme yapmanız gerekir.

Gizlilik ve anonimlik için en iyi VPN nedir?

Bir VPN’e ihtiyacınız olduğuna karar vermek işin kolay kısmı ama hangi VPN’i seçmelisiniz ve hangilerine güvenebilirsiniz? Çevrimiçi bir VPN arayın ve düzinelerce sonuç görünün, bu nedenle en iyi hizmeti seçmek zor olabilir. Çok fazla araştırma gerektirir ve herhangi bir taahhütte bulunmadan önce mutlaka ödevinizi yapmalısınız.

İyi haber şu ki, bir VPN aramanızda size yardımcı olmak için çok çalıştık ve verilerinizi koruyan, etkinliğinizi gizleyen ve çevrimiçi kısıtlamaları aşan harika hizmet örneklerinin izini sürdük. PureVPN gibi önde gelen hizmetlerden seçim yapabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır), NordVPN(Yeni bir sekmede açılır)Tünel Ayı(Yeni bir sekmede açılır)ve dahası.

Bunlar, 2023’te çevrimiçi gizlilik için en iyi VPN’lerdir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow