ABD Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır: Parola paylaşımı için en iyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın dört bir yanından ekstra içerik kitaplıklarına erişin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Netflix, şifre paylaşımına getirdiği baskı nedeniyle son zamanlarda manşetlere hükmediyor. Özellikle sık seyahat edenler olmak üzere aboneler için […]

ABD Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır: Parola paylaşımı için en iyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın dört bir yanından ekstra içerik kitaplıklarına erişin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Netflix, şifre paylaşımına getirdiği baskı nedeniyle son zamanlarda manşetlere hükmediyor. Özellikle sık seyahat edenler olmak üzere aboneler için bunun tam olarak ne anlama geldiğini hâlâ işliyoruz.

Kısa cevap, yeni kuralların dünyayı dolaşan aboneleri hayal kırıklığına uğratacağıdır. Gezginlerin evlerinde güvenli bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanmalarını her zaman tavsiye ederiz, ancak VPN kullanımı hesabınıza evinizin dışından erişildiğini işaretleyeceğinden, Netflix’in sizden düzenli olarak doğrulama isteme olasılığı vardır. Bu can sıkıcı, ama bu yeni normal.

Abonelerin, yalnızca kimliğinizi doğrulama ek adımıyla, Netflix içeriğinin küresel kitaplıklarına bağlanmak için yine de bir VPN kullanması gerekecektir. Süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmek için, akış dostu bir hizmet düşünmelisiniz. ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır). En ucuz VPN değil, ancak Netflix’te fazladan filmlerin ve şovların engellemesini kaldırmak söz konusu olduğunda onu yenmek zor.

Bu işlem, ExpressVPN ile aslında gerçekten hızlı ve kolaydır:

  1. ExpressVPN’e kaydolun (12 aylık bir planla fazladan üç ayı ücretsiz olarak alabilirsiniz)

  2. ExpressVPN uygulamasını istediğiniz cihazınıza indirin (ExpressVPN’in Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. ExpressVPN uygulamasını açın ve başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanın

  4. O konumun kitaplığından film ve dizi izlemek için Netflix hesabınıza giriş yapın

ExpressVPN aboneleri, 94 ülkede güçlü şifreleme seviyelerine, yerleşik bir parola yöneticisine ve hızlı sunuculara sahip olur. ExpressVPN, önde gelen her işletim sistemi için uygulamalar sağlar ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanmanıza izin verir. Ayrıca sınırlı bir süre için satışta.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Hizmetten tamamen memnun kalmazsanız, yatırımınızı geri alabilirsiniz.

Netflix için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory