2023’te Motosiklet Kaskınız İçin En İyi GoPro Bağlantıları

bu GoPro Havalandırmalı Kask Askısı Montajı Muhtemelen geleneksel motosiklet kaskı yerine arazi motosikleti kaskıyla daha fazla kullanım alanı bulacaktır, ancak onunla çalışan bir kaskınız varsa bu işe yarar. Bir yapıştırıcı ile yapıştırmak yerine, bu montaj parçası kasktaki havalandırma deliklerinin etrafından cırt cırtlıdır. Bu, çoğu motosiklet kaskıyla çalışmayacağı anlamına gelir, ancak yalnızca 14,99 $ olduğu için […]

2023’te Motosiklet Kaskınız İçin En İyi GoPro Bağlantıları

bu GoPro Havalandırmalı Kask Askısı Montajı Muhtemelen geleneksel motosiklet kaskı yerine arazi motosikleti kaskıyla daha fazla kullanım alanı bulacaktır, ancak onunla çalışan bir kaskınız varsa bu işe yarar. Bir yapıştırıcı ile yapıştırmak yerine, bu montaj parçası kasktaki havalandırma deliklerinin etrafından cırt cırtlıdır. Bu, çoğu motosiklet kaskıyla çalışmayacağı anlamına gelir, ancak yalnızca 14,99 $ olduğu için diğerlerinden çok daha ucuz olduğu için bir seçenek olarak bahsetmeye değer.

Açıkçası, bunun dezavantajı, tüm motosiklet kasklarında çalışmayacak olmasıdır, bu yüzden bu bineği tam olarak kullanmak istiyorsanız muhtemelen bunun dışında daha fazla aktiviteye ihtiyacınız olacak. Ne pahasına olursa olsun, ayarlanabilir kayış tüm kasklara uyabileceği anlamına gelir ve tüm montaj sürecini çocuk oyuncağı haline getirir. Herhangi bir havalandırmalı kaska takılabilecektir, bu nedenle uyumluluk endişelerinizden en küçüğü olmalıdır.

Teknory